San Fransisco 49ers İç Saha Maçları İçin Yeni Bir Ev Arıyor

San Fransisco 49ers İç Saha Maçları İçin Yeni Bir Ev Arıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Niner Stadium” by bryan thayer is licensed under CC BY 2.0.

San Fransisco 49ers Kendi Evini Kaybetti

Santa Clara ilçesi, bu hafta yayınlanmış olan yeni covid-19 tedbirleri doğrultusunda fiziki temas içeren tüm spor müsabakalarını – San Fransisco 49ers ‘ın son 3 iç saha maçı da dahil olmak üzere – yasaklama uygulamasını devreye soktu.

Bunun çerçevesinde ilçeye girişlerde 150 mil sınırını aşan kişilere 14 günlük bir karantina faaliyetini de devreye sokmuş olan Santa Clara, alınan bu covid-19 tedbirleri doğrultusunda haliyle; San Fransico 49ers’ın yeni sezonda geriye kalan 3 iç saha maçına da ev sahipliği yapamadı.

4-6’lık bir skor çerçevesinde sezona devam eden ve geçtiğimiz günlerde Takkarist McKinley‘e kapılarını açan San Fransisco 49ers ise NFL ile sezonun geri kalanında iç saha maçlarının yapılacağı yeni bir stadyum belirlemek üzerinde çalışırken; geçtiğimiz saatlerde NFL Network‘ten konuyla ilgili olarak yapılmış olan bildirilerde 49ers için bir umut ışığı göründü!

Yapılan bildirilerde; Arizona Cardinals’in evi olarak bilinen State Farm Stadyumu’nda ve Texas’ta bulunan bir stadyumun, 49ers için uygun olabileceği ifade edildi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir