San Fransisco 49ers İç Saha Maçları İçin Yeni Bir Ev Arıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Levi's Stadium Photo by Matthew Roth / CC-BY-SA

Takkarist McKinley’e Evini Açan San Fransisco 49ers Kendi Evini Kaybetti

Santa Clara ilçesi, bu hafta yayınlanmış olan yeni covid-19 tedbirleri doğrultusunda fiziki temas içeren tüm spor müsabakalarını – San Fransisco 49ers ‘ın son 3 iç saha maçı da dahil olmak üzere – yasaklama uygulamasını devreye soktu.

Bunun çerçevesinde ilçeye girişlerde 150 mil sınırını aşan kişilere 14 günlük bir karantina faaliyetini de devreye sokmuş olan Santa Clara, alınan bu covid-19 tedbirleri doğrultusunda haliyle; San Fransico 49ers’ın yeni sezonda geriye kalan 3 iç saha maçına da ev sahipliği yapamadı.

4-6’lık bir skor çerçevesinde sezona devam eden ve geçtiğimiz günlerde Takkarist McKinley‘e kapılarını açan San Fransisco 49ers ise NFL ile sezonun geri kalanında iç saha maçlarının yapılacağı yeni bir stadyum belirlemek üzerinde çalışırken; geçtiğimiz saatlerde NFL Network‘ten konuyla ilgili olarak yapılmış olan bildirilerde 49ers için bir umut ışığı göründü!

Yapılan bildirilerde; Arizona Cardinals’in evi olarak bilinen State Farm Stadyumu’nda ve Texas’ta bulunan bir stadyumun, 49ers için uygun olabileceği ifade edildi.

Önceki makaleAustin Ekeler IR Listesinden Çıkartıldı
Sonraki makaleSaints ve Patriots Para Cezasına Çarptırıldı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here