Roundup: Jake Luton, Texans Maçında Starter QB Olabilir Mi? | Korumalı Futbol Türkiye
Jacksonville Jaguars baş koçu Doug Marrone, Gardner Minshew'in sakatlığı sebebiyle Jake Luton 'un Starter QB olmaya aday olduğunu açıkladı.

Jake Luton Sahaya Çıkıyor!  

Jacksonville Jaguars’ın baş koçu Doug Marrone, geçtiğimiz saatlerde gazetecilere, yaklaşan Houston Texans maçıyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada; takımın Starter Quarterback oyuncusu Gardner Minshew’in başparmak sakatlığı yaşaması nedeniyle Houston Texans maçında yer almayacağını ve onun yerine çaylak Quarterback oyuncusu Jake Luton‘ın Starter Quarterback oyuncusu olmaya aday olduğunu duyurdu.  

Jake Luton – Kariyer ve İstatistikler 

2020 NFL Draft’ının 6. round ve 189. sırasından Jacksonville Jaguars tarafından seçilmiş olan Quarterback oyuncusu Luton; Draft dönemi sonrasında Jacksonville Jaguars ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Çaylak Quarterback oyuncusu Luton, sezonun 9. haftasında gerçekleştirilecek olan Jacksonville Jaguars – Houston Texans maçında ilk defa sahaya çıkmaya hazırlanıyor.  

Önceki makaleJavon Wims 2 Maç Ceza Aldı
Sonraki makaleGardner Minshew, Texans Maçına Çıkamayacak
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here