Roundup: Andrew Thomas Neden Yedek Olarak Sahaya Çıktı? | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen WFT – Giants karşılaşmasında, bu zamana dek Starter Offensive Tackle  olarak yer alan Andrew Thomas ‘ın, Giants’ın yedek oyuncusu olarak sahaya çıkmasının nedeni neydi?  

New York Giants’ın baş koçu Joe Judge, maç öncesinde yaptığı bir açıklama ile birlikte; Takım toplantısına geç kalması gerekçesiyle Starter Offensive Tackle oyuncusu Andrew Thomas’ın yedek oyuncu olacağını duyurmuştu. 

Starter Offensive Tackle oyuncusu Andrew Thomas ise konuya ilişkin olarak yapmış olduğu açıklamada ifade ettiği özrünü şu sözlerle dile getirdi;  

“Koç Judge her zaman eylemlerin sonuçları olduğu hakkında konuşur, eylemlerimin ve sonuçlarının sorumluluğunu alıyorum. Tekrar olmayacak.”  

Andrew Thomas – Kariyer ve İstatistikler 

Andrew Thomas - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Tammy Anthony Baker, Photographer / CC-BY-SA

Kolej Futbolu Kariyeri ve İstatistikleri 

Kolej Futbolu kariyerini Georgia State Üniversitesi’nin Georgia Bulldogs futbol takımında Offensive Tackle oyuncusu olarak geçirmiş olan Thomas, 3 sezonluk kolej futbolu kariyeri boyunca toplamda 41 oyunda yer aldı. 

3 sezonluk kolej futbolu kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 41 maçta yer almış olan Offensive Tackle oyuncusu Thomas; aynı zamanda “2019 Consensus All-America” ödülünü de elde etti ve 2019 sezonu bitiminde kolej futbolu kariyerine son vererek 2020 NFL Draft’a katıldı.  

Profesyonel Futbol Kariyeri ve İstatistikleri  

2020 NFL Draft’ın 1. round ve 4. sırasından New York Giants tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Thomas, Draft dönemi sonrasında New York Giants ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Çaylak sezonunun ilk çeyreğinde 5 maçta yer almış olan Offensive Tackle oyuncusu Thomas; bu 5 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleDevin Bush Sezona Veda Etti
Sonraki makaleRoundup: Leonard Fournette Neden Packers Maçında Yoktu?
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here