Ron Rivera: Redksins'in İsim Değişikliği Müthiş Olabilir | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By KA Sports Photos / CC-BY-SA Logo By Washington Football Team /CC-BY-SA

Takımın baş koçu Ron Rivera, Washington Redskins’in isim değişikliğine destek veriyor! 

Geçtiğimiz günlerde Washington Redskins takımının isminin değiştirilmesini talep eden; kargo ve lojistik hizmetleri yürüten dünyaca ünlü FedEx şirketinin  talebine Ron Rivera’da destek verdi.  

Washington Redskins yönetimi, bu talebin hemen sonrasında yapmış olduğu açıklamayla takımın isminin incelemeye tabi tutulacağını dile getirmişti.  

Takım, yaptığı açıklamada;   

“Ülkemizdeki son olaylar ve topluluğumuzdan gelen geri bildirimler ışığında Washington Redskins’in takım adının kapsamlı bir incelemeden geçeceğini duyuruyoruz.” Sözlerini kullandı. 

Takımın sahibi Dan Snyder, bu konu üzerine; 

“Bu süreç, ekibin sadece tarihini ve franchise geleneğini değil aynı zamanda mezunlarımızı, organizasyonumuzu, sponsorlarımızı, Ulusal Futbol Ligi’ni ve yerel topluluktan gelen sahada ve saha dışında temsil etmekten gurur duyduğumuz girdileri de dikkate almasını sağlar.”  Sözlerini sarf ederken; 

Washington Redskins 'den FedEx'in Talebine Cevap | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Keith Allison / CC- BY- SA

Takımın baş koçu Ron Rivera’dan da bu konu hakkında bir açıklama gecikmedi. 

Koç Rivera, bugün The Washington Post aracılığıyla yapmış olduğu açıklamada bu konuya olan desteklerini dile getirdi.  

Geçtiğimiz yılın son aylarında işe alınan Ron Rivera, takımın isminin kökenini araştırdıktan sonra aldığı kararla bir değişiklik yapılması gerektiğine inandığını belirtti. 

Ron Rivera, konuşması esnasında Washington Redskins’in isminin değiştirilmesine yönelik olan desteğini şu sözleri kullanarak aktardı.  

“Sezon için zamanında yaparsak, bu harika olur. Bunu olumlu bir şekilde yapmak istiyoruz. Şu ana kadar 2 isim bulduk ve ikisi de oldukça hoşuma gitti.”  

Yeni sezon öncesinde faaliyete geçirilmesi beklenen bu uygulama için; Washington Redskins yönetimi tarafından, resmi bir tarih verilmedi.  

Önceki makaleDetroit Lions, D’Andre Swift ile Anlaşma İmzaladı
Sonraki makaleRonnie Lott’dan Kyle Shanahan için Bill Walsh Benzetmesi
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here