Roderic Teamer 4 Maç Askıya Alındı

Roderic Teamer, 4 maç boyunca sahaya adım atmayacak! 

2019’un draft olmayan oyuncularından olan ve 27 Nisan 2019’da Los Angeles Chargers ile anlaşma imzalamış olan Roderic Teamer’ın 4 maç boyunca ceza aldığı belirtildi. 

NFL tarafından yapılan açıklamalarla beraber çaylak oyuncunun; NFL’in madde kullanım politikalarını ihlal etmesi sebebiyle 4 maç boyunca askıya alındığı ve bu süre boyunca sahaya adım atmayacağı açıklandı.  

Oyuncunun ihlal ettiği NFL politikası nedeniyle aldığı ceza doğrultusunda ise Los Angeles Chargers tarafından bir yanıt gelmedi.  

4 maç askıya alınan Teamer, tüm sezon öncesi uygulamalara katılacak. Bunun yanı sıra ise oyuncunun; Tampa’daki 4. hafta maçlarının ardından Los Angeles Chargers’ın aktif oyuncu listesine geri dönmesi ve sahalara çıkmaya devam etmesi bekleniyor. 

Roderic Teamer- İstatistikler 

Kolej futbolu kariyerini Tulane Green Wave Futbol takımında geçiren Teamer; 4 senelik kolej futbolu kariyeri boyunca 43 ayrı maça çıkmış ve bu süre boyunca; 

  • 132 Solo Tackle, 66 Asist Tackle olmak üzere toplamda 198 Tackle 
  • 1 Fumbles Recovered ve 4 Fumbles Forced olmak üzere toplamda 5 Fumble 
  • 11 Pas Savunma | istatistiklerini elde etti.  

Geçtiğimiz sezonda sakatlanmış olan Derwin James ve Adrian Phillips’in yerini doldurması amacıyla anlaşma imzalayarak kadroya dahil olan Roderic Teamer, 7 oyuna çıkmış ve bu 7 oyunun 6’sında başlangıç oyuncusu olmuştu.  

Geçtiğimiz sezonun Nisan ayı itibariyle profesyonel futbol kariyeri başlamış olan çaylak oyuncu; 2019 sezon boyunca göstermiş olduğu aktif faaliyet ile 40 tackle ve 1 interception istatistiklerini elde etti.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir