Reuben Foster, IR'a Yerleştirildi | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By KA Sports Photos / CC-BY-SA Logo By Washington Football Team /CC-BY-SA

27 Temmuz’da PUP(Phsically Unable To Perform List)’a yerleştirildikten sonra 9 Ağustos tarihinde listeden çıkartılan Reuben Foster, bu sefer de IR’a yerleştirildi. 

Washington Football Team, geçtiğimiz saatlerde; takım adına ilk sezonuna çıkmaya hazırlanan Linebacker oyuncusu Reuben Foster’ı IR’a yerleştirdiklerini duyurdu.  

Reuben Foster – Kariyer ve İstatistikler   

2017 NFL Draft’ın 1. round ve 31. Sırasından San Fransisco 49ers tarafından seçilmiş olan Foster; 9 Temmuz 2017 tarihinde San Fransisco 49ers ile; 4 yıl süreli 9,3 milyon dolarlık, 6,87 milyon dolar garantili ve +4,71 milyon dolarlık bir imzalama  bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzaladı.   

Ancak işler Foster için iyi gitmedi. Foster, 3 Temmuz 2018’de; ligin kişisel davranış politikasını ihlal ettiği gerekçesiyle 2 maç ceza aldı. Bu olayı  atlattıktan hemen sonra ise 24 Kasım 2018’de bir aile içi şiddet davasıyla karşı karşıya kalan oyuncu; San Fransisco 49ers baş antrenörü  Kyle Shanahan’ın  “güvenilmesi oldukça zor” tabiriyle takım tarafından serbest bırakıldı.   

San Fransisco 49ers’taki 2 sezonluk kariyerinden sonra Washington Football Team’de yer almaya başlayan Foster; toplamdaki 2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;   

  • 84 Solo Tackles  
  • 17 Assist Tackles  
  • 10 Tackles for Loss   
  • 2 Pass Defended  

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 16 maçta yer aldı.  

2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtildiği üzere  16 maçta yer almış olan Foster; bu 16 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.   

Önceki makaleSean Davis Serbest Bırakıldı
Sonraki makaleTexans, Deshaun Watson ile Kontratı Uzattı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here