Randy Moss: Offense, Cam Newton İle Daha Eğlenceli Olabilir

Geçtiğimiz günlerde New England Patriots ile anlaşma yapan Cam Newton, New England Patriots bünyesinde sarsıntılar yaratmaya devam ediyor.  

New England Patriots’un Wide Receiver oyuncusu Randy Moss; ESPN aracılığıyla yaptığı bir açıklamada takımın yeni oyuncusu Cam Newton hakkında değerlendirmelerde bulundu. 

Randy, yapmış olduğu açıklamada New England Patriots hücumunun, Cam Newton’la beraber, Tom Brady’den çok daha eğlenceli olacağını dile getirdi.  

Ayrıca Randy Moss, yaptığı konuşmada Cam Newton’ın takıma eğlence getirdiğine inandığını da söyledi. 

“Sanırım, New England Patriots hücumunun ne kadar eğlenceli olabileceğini görmeye hazırlanıyoruz. Tom’un başardığı şeyleri küçümsemeyi kast etmiyorum, çünkü o gerçekten bazı harika şeyleri başardı. Ancak Cam Newton gibi topu oynatabilen, oyuncuları sahada dağıtabilen ve topu oyuna sokup koşabilen birine sahip olmak…” 

“Bence orada çok daha eğlenceli olacağını göreceğiz. Ve Newton, sadece New England Patriots taraftarları için değil aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki futbol taraftarlarına da hücumun ne kadar eğlenceli olabileceğini görmeleri için şans verecektir.”  

Cam Newton, Patriots ile Antrenmanlara Başladı! | Korumalı Futbol Türkiye

Oyuncu Hakkında Daha Fazlası  

Cam Newton, Patriots Oyuncuları ile Antrenmanlara Başladı! 

Geçtiğimiz günlerde New England Patriots ile 7,5 milyon dolar değerinde 1 sene süreli bir anlaşma imzalayan C. Newton, bugün New England Patriots takımından bir grup oyuncuyla antrenman yaparken görüntülendi.   

New England Patriots kadrosundan Mohamed Sanu ve takımın yeni üyesi C. Newton; bugün Kaliforniya Üniversitesi’nin (University of California, Los Angeles) futbol sahasında beraber antrenman yaptı.   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.