Raiders Tekrar Para Cezasına Çarptırıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Tomás Del Coro / CC-BY-SA

Oakland  / Las Vegas Raiders ve Jon Gruden, Covid-19 protokolleri ihlali nedeniyle para cezasında 2. baharlarını yaşadı.  

NFL, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; Las Vegas Raiders ve takımın baş koçu Jon Gruden ‘in, Covid-19 Protokollerini ihlal etmeleri nedeniyle; -sırasıyla- 500.000 dolar ve 150.000 dolar para cezasına çarptırıldıklarını duyurdu.  

Sezonun önceki haftalarında da takıma ve baş koç Jon Gruden’e toplamda 350. 000 dolarlık bir para cezası verilmişti.  

Önceki makaleAaron Jones, 49ers Maçında Sahaya Çıkacak
Sonraki makaleChris Jones, Reserve/Covid Listesine Yerleştirildi
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here