Quinton Spain, Bengals Kadrosuna Mu Katılıyor?

Quinton Spain tekrardan sahaya çıkıyor olabilir!  

NFL Network’ten Ian Rapoport, bugün -22 Ekim tarihinde-  Buffalo Bills tarafından serbest bırakılmış olan Guard oyuncusu hakkında yapmış olduğu raporlamada; Guard oyuncusu Quinton Spain’in Cincinnati Bengals ile anlaşma imzalamasının beklendiğini dile getirdi.  

Guard oyuncusu Spain, Buffalo Bills adına sahaya çıktığı 2019 ve 2020 sezonlarında; toplamda 20 maçta yer almış ve bu 20 maçın 18’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini göstermişti. 

Quinton Spain – Kariyer ve İstatistikler  

2015 NFL Draft’ta Undrafted olarak kalmış olan Guard oyuncusu  Quinton Spain; Draft dönemi sonrasında Tennessee Titans ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Bu zamana kadar 2 farklı takım -Tennessee Titans ve Buffalo Bills- adına sahaya çıkmış olan Guard oyuncusu Spain, toplamdaki 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;   

  • 2 Fumbles Recovered  

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 70 maçta yer aldı.  

Tennessee Titans ve Buffalo Bill adına sahaya çıktığı toplamdaki 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 70 maçta yer alan Guard oyuncusu Spain; bu 70 maçın 66’sında başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir