Quinton Spain, Bengals Kadrosuna Mu Katılıyor? | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Navin75 / CC-BY-SA

Quinton Spain tekrardan sahaya çıkıyor olabilir!  

NFL Network’ten Ian Rapoport, bugün -22 Ekim tarihinde-  Buffalo Bills tarafından serbest bırakılmış olan Guard oyuncusu hakkında yapmış olduğu raporlamada; Guard oyuncusu Quinton Spain’in Cincinnati Bengals ile anlaşma imzalamasının beklendiğini dile getirdi.  

Guard oyuncusu Spain, Buffalo Bills adına sahaya çıktığı 2019 ve 2020 sezonlarında; toplamda 20 maçta yer almış ve bu 20 maçın 18’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini göstermişti. 

Quinton Spain – Kariyer ve İstatistikler  

2015 NFL Draft’ta Undrafted olarak kalmış olan Guard oyuncusu  Quinton Spain; Draft dönemi sonrasında Tennessee Titans ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Bu zamana kadar 2 farklı takım -Tennessee Titans ve Buffalo Bills- adına sahaya çıkmış olan Guard oyuncusu Spain, toplamdaki 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;   

  • 2 Fumbles Recovered  

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 70 maçta yer aldı.  

Tennessee Titans ve Buffalo Bill adına sahaya çıktığı toplamdaki 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 70 maçta yer alan Guard oyuncusu Spain; bu 70 maçın 66’sında başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.   

Önceki makaleJimmy Orr 85 Yaşında Haya Gözlerini Yumdu
Sonraki makaleNFL Defensive Player of the Week |7. Hafta
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here