Prince Amukamara Oakland Raiders İle Anlaşma İmzalıyor!

Prince Amukamara, Las Vegas’a Gidiyor!

NFL Network‘ten Mike Garafolo ve Ian Rapoport‘un bugün yapmış olduğu bildiriye göre; Oakland Raiders, bir süredir görüşme içerisinde oldukları Prince Amukamara ile anlaşma imzalıyor.

2011 NFL Draft‘ta 19. sıradan New York Giants tarafından seçilen ve 2011-2016 yılları arasında bu takımda faaliyet gösterdikten sonra kariyerine, 11 Mart 2016 tarihinde Jacksonville Jaguars ile 5,5 milyon dolar değerinde bir yıllık sözleşme imzalayarak Jacksonville’de devam etti.

2016 sezonunun 2. ve 3. haftalarını sakatlığından dolayı pasif olarak geçiren oyuncu, sezonun sonunda Jacksonville’e veda ederek Chicago Bears ile anlaşma imzalamıştı.

3 kasım 2019 Philadelphia Pennsylvania’da gerçekleştirilen The Philadelphia Eagles vs. Chicago Bears maçı,
kazanan 22-14 ile The Philadelphia Eagles oldu.

10 Mart 2017 tarihinde Chicago Bears ile 7 milyon dolar değerinde bir senelik anlaşma imzalayan Prince Amukamara, takımda olduğu 2 sezonluk süre boyunca 102 tackle, 12 asist 1 touchdown ve 19 pd’lik bir istatistik sergiledi.

Ayrıca oyuncu 8 senelik profesyonel kariyerinin ilk Touchdown’unu da 2018 sezonunda Chicago Bears’da elde etmişti.

21 Şubat 2020 tarihinde Chicago Bears tarafından serbest bırakılan Prince Amukamara, bugün, Oakland Raiders ile anlaşma imzalamayı kabul etti. Gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendireceğiz, takipte kalın!

Bu sezonun NFL Maç Takvimi hakkındaki yorumlarımız ve düşüncelerimizi paylaşarak sezonu değerlendirdiğimiz yazımıza göz atmayı unutmayın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here