Steelers – Titans Maçı Covid-19 Sebebiyle Ertelendi

Pittsburgh Steelers – Tennessee Titans karşılaşması için beklenen karar verildi. 

NFL, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; 27 EylüL’de gerçekleştirilen maçtan sonra Covid-19 endişesi ile Tennessee Titans  ve Minnesota  Vikings takımlarında yapılan covid-19 testlerinde pozitif vakalara sahip olan Tennessee Titans’ın, bir sonraki karşılaşması olan Pittsburgh Steelers maçını covid-19’un teşkil etmiş olduğu riskler sebebiyle ertelediklerini bildirdi.  

Yapılan açıklamada Tennessee Titans tesisinin kapalı kalmaya devam edeceği ve ekibin şahsi faaliyet göstereceği de ifade edildi.  

NFL, aldıkları kararı şu yaptıkları basın açıklamasında sözler ile dile getirdi; “Oyunu erteleme kararı, oyuncuların, antrenörlerin ve maç günü personelinin sağlık ve güvenliğini sağlamak için verildi. Titans tesisi kapalı kalacak ve ekip bir sonraki duyuruya kadar şahsen faaliyet göstermeye devam edecek.”  

Pittsburgh Steelers – Tennessee Titans karşılaşması; covid-19 sebebiyle ertelenmiş olan ilk maç sıfatını da elde etmiş oldu.  

Konuyla İlgili Daha Fazla Haber 

4 Tennessee Titans Oyuncusunun Covid-19 Testi Pozitif 

4 Tennessee Titans Oyuncusunun Covid-19 Testi Pozitif | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Casey Fleser /CC-BY

 
Minnesota Vikings ve Tennessee Titans maçı için yapılan son covid-19 testi elemelerinde Titans, testi geçemedi.   

Yapılan açıklamalarda; Tennessee Titans oyuncularından 4’ünün covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirilirken, Minnesota Vikings oyuncularının arasında covid-19 testi pozitif çıkan olmadı.   

Ayrıca Titans kadrosunda 5 personelin de covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirilirken Minnesota Vikings cephesindeki durum gene aynı olarak takımda, Covid-19 testi pozitif çıkan hiç kimse olmadı.   

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir