Steelers - Titans Maçı Covid-19 Sebebiyle Ertelendi | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Pittsburgh Steelers – Tennessee Titans karşılaşması için beklenen karar verildi. 

NFL, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; 27 EylüL’de gerçekleştirilen maçtan sonra Covid-19 endişesi ile Tennessee Titans  ve Minnesota  Vikings takımlarında yapılan covid-19 testlerinde pozitif vakalara sahip olan Tennessee Titans’ın, bir sonraki karşılaşması olan Pittsburgh Steelers maçını covid-19’un teşkil etmiş olduğu riskler sebebiyle ertelediklerini bildirdi.  

Yapılan açıklamada Tennessee Titans tesisinin kapalı kalmaya devam edeceği ve ekibin şahsi faaliyet göstereceği de ifade edildi.  

NFL, aldıkları kararı şu yaptıkları basın açıklamasında sözler ile dile getirdi; “Oyunu erteleme kararı, oyuncuların, antrenörlerin ve maç günü personelinin sağlık ve güvenliğini sağlamak için verildi. Titans tesisi kapalı kalacak ve ekip bir sonraki duyuruya kadar şahsen faaliyet göstermeye devam edecek.”  

Pittsburgh Steelers – Tennessee Titans karşılaşması; covid-19 sebebiyle ertelenmiş olan ilk maç sıfatını da elde etmiş oldu.  

Konuyla İlgili Daha Fazla Haber 

4 Tennessee Titans Oyuncusunun Covid-19 Testi Pozitif 

4 Tennessee Titans Oyuncusunun Covid-19 Testi Pozitif | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo By Casey Fleser /CC-BY

 
Minnesota Vikings ve Tennessee Titans maçı için yapılan son covid-19 testi elemelerinde Titans, testi geçemedi.   

Yapılan açıklamalarda; Tennessee Titans oyuncularından 4’ünün covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirilirken, Minnesota Vikings oyuncularının arasında covid-19 testi pozitif çıkan olmadı.   

Ayrıca Titans kadrosunda 5 personelin de covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirilirken Minnesota Vikings cephesindeki durum gene aynı olarak takımda, Covid-19 testi pozitif çıkan hiç kimse olmadı.   

Önceki makaleMichael Thomas Antrenmanlara Geri Döndü
Sonraki makaleRavens, Marlon Humphrey ile Kontratı Uzattı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here