Philadelphia Eagles, Jalen Reagor ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Kevin Burkett / CC-BY-SA

2020 NFL Draft‘ın 1. round seçimi olan Jalen ReagorPhiladelphia Eagles kadrosunda yerini aldı!  

Philadelphia Eagles, bugün yapmış olduğu bir açıklama ile 2020 NFL Draft 1. round 21. sıradan seçmiş olduğu Jalen Reagor ile çaylak anlaşması imzaladıklarını açıkladı.  

NFL Network’ten Ian Rapoport aracılığıyla aktarılan anlaşmanın detaylarında, Philadelphia Eagles – Jalen Reagor arasında imzalanan çaylak anlaşmasının tıpkı diğer tüm 1. round seçimi olan çaylak oyuncuların imzaladıkları anlaşmalar gibi; 5. yıl seçeneğini de içerisinde bulundurduğu, 4 yıl süreli olduğu ve 13,3 milyon dolar değerinde olduğu bildirildi! 

Philadelphia Eagles, Jalen Reagor ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Kevin Burkett / CC-BY-SA

Jalen Reagor – İstatistikler 

Kolej futbolu yıllarını Texas Christian University (TCU)’de geçiren Reagor, 3 senelik kolej futbolu kariyeri boyunca;  

  • 148 reception, 
  • 2248 yards (receiving), 
  • 324 yards (rushing), 
  • 2 touchdown (rushing), 
  • 22 touchdown (receiving), 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 39 oyunda yer aldıktan sonra 2020 NFL Draft  seçimlerine katıldı.  

Oyuncunun istatistikleri, Wikipedia: NFL.COM ve Sports Reference CFB‘den alınmış olup resmi verilere dayanmakta ve hiçbir yorum içermemektedir.

2020 NFL Draft seçimlerine katılan Reagor, 2020 NFL Draft’ın 1. round 21. sırasından Philadelphia Eagles tarafından seçildikten sonra; temmuz ayı sonunda başlayacak olan antrenman kampları öncesinde takımla 4 yıl süreli, beşinci yıl seçeneğini de içerisinde bulunduran toplamda 13,3 milyon dolarlık bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol hayatına geçiş yaptı.  

Önceki makaleNFL, Preseason Maçlarının Sayısını Azaltıyor
Sonraki makaleMark Davis: Taraftarlar Yoksa Bende Yokum
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here