Patrick Mahomes: Yavaşlamak Yok | Korumalı Futbol Türkiye

Patrick Mahomes, Kansas City Chiefs ve Andy Reid için yavaşlamaya yer yok diyor!  

Kansas City Chiefs ile olan anlaşmasını 450 milyar dolar değerindeki bir anlaşma teklifine attığı imza ile 10 sene daha uzatan Patrick Mahomes bugün yaptığı açıklamada takımın geleceği hakkındaki görüşlerini dile getirdi.  

Mahomes,  NFL Total Access aracılığıyla yapmış olduğu açıklamada “Yavaşlamaya yer yok.” sözleriyle dikkat çekti.  

“Bulunduğum ekibin sahip olduğumuz başarıya sahip olmamızın nedeni olduğunu biliyorum.  Yani etrafımızda çok sayıda harika oyuncu var ve burada harika bir kültür oluşturduk. Bu yüzden sözleşmemde bu adamları çevremde tutabilmek ve bir şeyler inşa etmeye çalışmak için heyecanlıyım.” 

Mahomes, aynı zamanda yaptığı açıklamada takımın baş direktörü olan Andy Reid hakkında da konuşmayı ihmal etmedi.  

“O adam her şeyi yapabilir, hala saat 4’te oraya gidiyor ve onu oraya getiren şeyi yapıyor. Onunla konuştum ve yavaşlamayacağını söyledi. Geleceğimi için oldukça heyecanlı.”  

“Bence antrenör Reid, hepimizin güçlü yönlerini ortaya koyduğundan dolayı çok iyi bir iş çıkarıyor. Ve bu sadece ben değil Travis kelce, Tyreek Hill ve Sammy Watkins’in yanı sıra takımdaki herkesi içeriyor.” 

Oyuncu ile İlgili Daha Fazla Haber 

Chiefs, Patrick Mahomes ile Olan Yeni Anlaşmalarını Kutluyor | Korumalı Futbol Türkiye

Chiefs, Patrick Mahomes ile Olan Yeni Anlaşmalarını Kutluyor 

Kansas City ChiefsPatrick Mahomes ile imzaladığı bu anlaşmayı kutlamak için bir zoom toplantısı gerçekleştirdi.   

Kansas City Chiefs’in teknik direktörü Andy Reid, bu anlaşmayı kutlamak için yaptıkları faaliyette; en iyi gömleğini giydiğini açıkladı.   

Andy Reid, önümüzdeki 12 sezon boyunca (yaklaşık) Mahomes’i Kansas City’de tutacak olan bu anlaşma hakkında ise şu sözleri sarf etti.  

“Bu bir kazan-kazan. Bu hem oyuncu için hem de takım; organizasyon için bir kazanç. Bu yüzden mutlu bir adamım, bugünü kutlamak için en iyi Tommy Bahama’mı giydim. Bu büyük bir gün…”  

Önceki makaleJon Gruden Allegiant Stadyumuna Hayran Kaldı!
Sonraki makaleNFLPA – NFL İçin Ekonomik Öneriler
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here