KeiVarae Russell, Packers’a Veda Etti

KeiVarae Russell, Packers'a Veda Etti | Korumalı Futbol Türkiye
Green Bay Packers” by Mike Morbeck is licensed under CC BY-SA 2.0 Generic License. (Temsili Görseldir (2012).)

Green Bay Packers, Cornerback Oyuncusu KeiVarae Russell’ı Serbest Bıraktı

15 Mayıs 2021 tarihinde 25 yaşındaki Quarterback oyuncusu Kurt Bentert ile anlaşma imzalamış olan Green Bay Packers, bununla birlikte bugün ise; 28 Ekim 2020 tarihinden bu yana kadroda yer almakta olan 27 yaşındaki Cornerback oyuncusu KeiVarae Russell ile yollarını ayırarak Russell’ı serbest bıraktı.

(Cornerback) KeiVarae Russell – Kariyer ve İstatistikler

2016 NFL Draft‘ının 3. Round ve 74. sırasından Kansas City Chiefs tarafından seçilmiş olan Cornerback oyuncusu Russell, 13 Haziran 2016 tarihinde Kansas City Chiefs’le; 4 yıl süreli, 3.15 milyon dolar değerinde olan ve 813,128 dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 5 takımın -Kansas City Chiefs, Cincinnati Bengals, Los Angeles Chargers*, New York Giants*, Green Bay packers- kadrosunda yer alan Russell, 4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 1 Pass Intercepted on Defense
  • 2 Passes Defended
  • 19 Solo Tackles
  • 3 Assist on Tackles
  • 1 Solo Tackle (Playoffs)

İstatistiklerini elde etti ve içlerinden 2’si Playoff maçı olmak üzere 23 maçta forma giydi.

Cornerback oyuncusu KeiVarae Russell; 5 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca forma giymiş olduğu bu 23 maçın 1’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir