Nick Kwiatkoski:

Nick Kwiatkoski, bugün The Athletics‘e yaptığı bir açıklamada bu sezonda kendisini kanıtlamak için sabırsızlandığını açıkladı.

Geçtiğimiz sezon Chicago Bears‘da 8 oyun başlattıktan sonra Kwiatkoski bu offseason’da turnayı gözünden vurmuştu.

Kwiatkoski, Chicago Bears‘da geçirdiği 4 sezonluk kariyerinden sonra; Mart 2020’de Las Vegas Raiders ile 21 milyon dolar değerinde 3 senelik bir anlaşma imzalayarak full-time starter oyuncusu oldu.

Nick Kwiatkoski: "Kendimi Kanıtlamak İçin Sabırsızlanıyorum."
Nick Kwiatkoski, Chicago Bears

Nick: “Neler Yapabileceğimi Göstermek İçin Sabırsızlanıyorum.”

Nick Kwiatkoski, The Athletics‘e yaptığı açıklamada şu sözleri sarf etti;

“Bu benim kazandığımı düşündüğüm bir fırsat. Bir full-time oyuncusu olarak ne yapabileceğimi görmek için çok heyecanlıyım.”

Chicago Bears‘da birçok değişim yaşadım, inişler, çıkışlar ve pozisyon değişimleri. Bu Chicago Bears’da oynadığım bir rol.”

“Bu yüzden tam bir sezon geçirip neler yapabileceğimi gösterebilmek için oldukça heyecanlıyım.”

Dışarı çıkıp lider olmaktan heyecan duyuyorum ve yeni sezonda Las Vegas Raiders’ta full-time starter oyuncusu olarak neler yapabileceğimi gösterebilmek için sabırsızlanıyorum.

Chicago Bears‘da geçirdiği kariyerinde istediği başarıyı elde edememiş olan Kwiatkoski, geçtiğimiz sezona kadar kendisini kanıtlayamamış ve istediği ilgiliyi elde edememişti.

Nick Kwiatkoski, 4 yıl boyunca yedek oyuncu rolünü üstlendikten sonra başlangıç hakkı elde ederek yeni bir kariyer yoluna girdi.

Artık parlamak ve kariyerinin geleceğini belirlemek için elinde oldukça büyük bir şans var ve bunu çok iyi değerlendirmeli.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here