Nick Foles, QB Savaşının Anahtarını Açıklıyor

Nick Foles – Mitchell Trubisky Hangi Oyuncu Chicago Bears için QB1 Olacak? – Büyük Savaş Devam Ediyor 

Chicago Bears’ın yeni QB oyuncusu olan Nick Foles, bugün yapmış olduğu bir açıklamada kariyerinin geleceği ve maçları kazanmanın temelinde ne olduğunu açıkladı.  

“Eşim ve ben, Chicago’da olmaktan çok mutluyuz. Şimdi en önemli şey, sahada kendim olmaya odaklanmak ve bir oyuna çağırıldığım zaman yeteneğimin en iyisi ile oynamak.”  

Nick Foles, QB Savaşının Anahtarını Açıklıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By KT King / CC-BY

Yaptığı açıklamalarda “QB savaşının anahtarı kazanmaya odaklanmamak.” Sözleri ile dikkat çeken Foles, konu hakkındaki cümlelerini şu sözler ile sarf etti; 

“Herkes oyun kurucu yarışmaları hakkında konuşuyor. Tıpkı her zaman söylediğim gibi herkes oyunu kazanmak istiyor. Ancak oyun kazanmak istediğini söylemek hiçbir şeye yol açmaz. Her gün küçük şeyler yapmalısınız. Uygulama öncesi rutininiz olsun, egzersiziniz olsun. Bir şeyler yapmalısınız.” 

 “Ben sadece oraya gidiyorum. Eğer ikinci takım, birinci takım ve üçüncü takım için çalışıyorsam, “Hadi top oynayalım adamım” diyorum. Hücumu seviyorum. Hücumda neler yapabileceğimi biliyorum. Ancak yaptığım tüm şeyler bilgelik, oraya çıkıp takım arkadaşlarıma, Mitch’e (Trubisky) yardım etmek ve Tyler’a yardım etmek bilgeliktir.  Mitch’den sır saklamıyorum ve ona yardım etmek istiyorum. Bu yüzden çok iyi bildiğim bir oyun varsa ona bu bilgileri vereceğim çünkü birbirimize yardım etmeye çalışıyoruz.”  

Nick Foles’un açıklamasının yanı sıra Chicago Bears’ın QB 1 oyunculuğuna aday olan bir diğer isim Mitchell Trubisky ise NFL Network aracılığıyla yaptığı açıklamada şu sözleri sarf etti.  

“Her gün buraya geliyorum. Bu takımın 1 numaralı adamı olduğumu kanıtlamalıyım. “ 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir