NFLPA: 12 Çaylak Oyuncunun Covid-19 Testi Pozitif Çıktı | Korumalı Futbol Türkiye

NFLPA, lig bünyesindeki covid-19 testi pozitif çıkan oyuncuların sayısının artmaya devam ettiğini ifade ediyor.  

Ulusal Futbol Ligi Oyuncuları Sendikası, geçtiğimiz haftalarda yapmış olduğu bir açıklama ile; lig bünyesinde 59 adet oyuncunun covid-19 testinin pozitif çıkmış olduğunu açıklamıştı.  

Covid-19 pandemik salgınının oyuncuların başta olmak üzere birçok kişinin sağlık sorunlarına yol açabilme potansiyeline karşın çalışmalar gerçekleştiren oyuncular sendikası; konu doğrultusundaki çalışmalarını şu sözlerle ifade etmişti. 

“Sendikamız, oyuncularımızı güvende tutmak için en güçlü test, takip ve tedavi protokollerini zorluyor. Kabul ettiğimiz test protokolleri, güvenli bir şekilde işe dönmemize yardımcı olacak ve bize oynamak ve bitirmek için en iyi şansı verecek olan kritik bir faktördür.” 

NFLPA: 59 Oyuncunun Covid-19 Testi Pozitif Çıktı | Korumalı Futbol Türkiye

Ulusal Futbol Ligi Oyuncuları Sendikası (NFLPA) bugün yapmış olduğu bir açıklamada ise, birçok çaylak oyuncunun covid-19 testi yaptırdığını bildirdi. 

Oyuncular Sendikası, yapılan testlerden 12 tanesinin pozitif olduğunu ifade etti.  

Yapılan açıklamalar doğrultusunda covid-19 testi pozitif çıkan 12 çaylak oyuncunun ligin 9 ayrı takımına bağlı oldukları dile getirildi.  

Oyuncular Sendikası, gizlilik hakkından ötürü covid-19 testi pozitif çıkan 12 çaylak oyuncunun adı ve aktif olarak faaliyet göstermekte oldukları takımların adı üzerine bir detay vermedi.  

Konu ile İlgili Daha Fazla Haber 

NFLPA: 59 Oyuncunun Covid-19 Testi Pozitif Çıktı 

NFLPA, bugün yapmış olduğu bir açıklama ile 59 futbol oyuncusunun covid-19 testinin pozitif olduğunu bildirdi.  

Yapılan ilk açıklamada 95 olarak belirtilen covid-19 testi pozitif çıkan oyuncu sayısı, ilerleyen saatlerde 59 olarak güncellendi. 

Önceki makaleTua Tagovailoa: Gitmeye Hazırım
Sonraki makaleDamon Arnette, Raiders ile Anlaşma İmzaladı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here