NFL’in Yeni Organizasyonu “NFL Votes”

NFL, geçtiğimiz saatlerde ligin yeni organizasyonu olan “NFL Votes” in tanıtımını gerçekleştirdi.  

Lig bünyesinde oyuncuların, kül ve lig personelini oy vermeye teşvik edecek ve onları bu uğurda destekleyecek olan, partizan olmayan bir girişim olarak tanıtılan NFL Votes hakkındaki ilk açıklama; ligin komisyon üyesi Roger Goodell tarafından gerçekleştirildi. 

Roger Goodell, yapmış olduğu açıklamada yeni organizasyonu şu sözler ile ifade etti; 

“Bugün, tüm Amerikalıların oy verme hakkını yasal güvence altına alan ve oylamadaki ırk/ renge dayalı ayrımcılığı yasaklayan 1965 Oy Hakları Yasasının 55. Yıl dönümü. Ligdeki sorunları daha iyi anlamak amacıyla oy vermenin önemi konusunda bir fikir birliğine vardık. Bu nedenle platformumuzun gücünü NFL Votes’in arkasına koyuyoruz ve insanlara; Oy verme süreci hakkında eğitim vermek, oy vermek için kaydolmak ve oy kullanma haklarını kullanmak için ilham vermeyi ve onları teşvik etmeyi hedefliyoruz.” 

 NFL ile ilgili Daha Fazla Haber  

Subway, NFL Resmi Sponsoru Oldu 

Subway, NFL Resmi Sponsoru Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By TristanPhoenix / CC-BY-SA

 
Dünyaca ünlü fast food restoran zinciri olan SubwayNFL resmi sponsoru oldu.  

Ulusal Futbol Ligi, bugün yapmış olduğu bir açıklama ile dünyanın en büyük fast food  restoran zincirlerinden biri olan Subway’in, NFL resmi sponsoru olduğunu bildirdi. 

Yapılan Duyurularda; NFL’in çok yıl süreli sponsoru olmanın Subway’e;  ligdeki önemli etkinliklerde özel pazarlama hakkı, NFL Flag sponsorluğu ve aynı zamanda NFL’in Play 60’i için sponsorluk haklarını tanıyacağı da açıklandı.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir