NFL, Virtual Season'u 26 Haziran'a Kadar Uzatıyor | Korumalı Futbol Türkiye

NFL bünyesindeki faaliyetler her geçen gün aksamaya devam ediyor.  

NFL Komisyon Üyesi Roger Goodell, 29 Mayıs’ta yapmış olduğu bir açıklama ile Virtual Offseason ’un 2 hafta süreyle uzatıldığını açıklamıştı. 

Roger Goodell, yapmış olduğu açıklamada eyalet yasalarına ve yerel yasalara uygun olmak şartıyla kulüplerin; 

Bilet bişelerini, perakende satış mağazalarını ve müşterilere dönük olan diğer tesislerini de yeniden açabileceklerini sözlerine eklemişti.  

Ancak lig tarafından bugün alınan bir karar doğrultusunda Virtual Offseason’un 26 Haziran tarihine kadar uzatılması kararlaştırıldı.  

Ancak yapılan açıklamalarda oyuncuların sezon öncesi dönemde neler yapacağına dair bir detay verilmedi. 

NFL, Virtual Season'u 26 Haziran'a Kadar Uzatıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Copyright | CNN, Taken from IPTC Metadata

Normal bir sezon sürecinde NFL takımları, bu süre zarfında minicamp’larına son veriyorlar ve oyuncular sezon öncesi eğitim kamplarına başlamadan önce bir ay süre ile tatil yapıyorlardı.  

Ancak NFL Network’ten Tom Pelissero, bu ay minicamps olmayacağını da açıkladı.  

Böylelikle ise preseason dönemindeki birçok faaliyet, normal bir sürece göre oldukça aksamış oldu.   

Lig tarafından yapılan resmî açıklamada ise önümüzdeki aylardan itibaren başlaması beklenen faaliyetler doğrultusunda doğru adımlar atmak üzerine çalışmaların sürdürüldüğü bildirildi.  

NFL, geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu bir diğer açıklama ile ise 2020 sezonu ve takım tesisleri protokollerini yayınlamıştı.  

Birkaç gün öncesinde ortaya çıkan preseason’un kısaltılması tartışmaları devam ederken; Covid-19 pandemisi ve ülke çapında yaşanan ırksal adaletsizlik protestoları da; günden güne birçok faaliyetin aksamasına neden oldu ve hala olmaya devam ediyor.  

Önceki makaleTampa Bay Buccaneers ve Detroit Lions Takım Tesislerini Açtı
Sonraki makaleRichard Sherman: “Bu Sefer Etki Daha Büyük Olacak”
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here