NFL Gündem 9 Temmuz 2021

NFL Gündem 9 Temmuz 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 9 Temmuz 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 9 Temmuz’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Chicago Bears, Allen Robinson’la Yollarını Ayıracak mı?

Tüm Amerikan Futbolu hayranları NFL’in ve diğer liglerin başlangıç tarihleri için gün sayarken, NFL‘de Chicago Bears penceresinde şu anda gündem tartışmaları sezon öncesinde yapılan uzun vadeli anlaşmalar üzerinde dönüyor.

Öyle ki bu çerçevede en çok bahsi geçen isimlerden biri ise; 14 Mart 2018 tarihinde Chicago Bears kadrosuna 3 yıllık bir anlaşma çerçevesinde katılmış ve bu zamana dek Bears adına forma giymiş olan & Penn State Nittany Lions çıkışlı 27 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Allen Robinson oluyor.

Konu dahilinde yürütülen tartışmalar, son anlaşma tarihi olan 15 Temmuz‘a kadar böyle devam edecek gibi gözükürken Robinson için ise şu anda söz konusu bir uzatma anlaşması pek de olası değilken, belki de Robinson; yaşadığı Ön Çapraz Bağ sakatlığı sonrasında bu sezon çok daha iyi bir performansla sahada olarak kendine uzun vadeli bir anlaşma bulabilir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir