NFL Gündem 8 Haziran 2021

(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 8 Haziran 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 8 Haziran’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

WR Travis Toivonen ve DB Ryan Neal; Seattle Seahawks’a Katıldı

Seattle Seahawks, North Dakota Fighting Hawks çıkışlı olan Wide Receiver oyuncusu Travis Toivonen ile daha önce Philadelphia Eagles* ve Atlanta Falcons takımlarının kadrosunda yer almış olan, Southern Illinois Salukis çıkışlı olan 25 yaşındaki Defensive Back oyuncusu Ryan Neal‘la anlaşma imzaladı

Cornerback Oyuncusu Amari Henderson, Minnesota Vikings’e Katıldı

Minnesota Vikings, Wake Forest Demon Deacons çıkışlı olan 23 yaşındaki Cornerback oyuncusu Amari Henderson‘la anlaşma imzaladı.

NFL Gündem 8 Haziran 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Baltimore Ravens, daha önce Denver Broncos, Los Angeles Chargers ve Carolina Panthers kadrolarında yer almış olmasıyla birlikte kariyerinde 1 de Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan & Michigan Wolverines çıkışlı 30 yaşındaki Offensive Guard oyuncusu Michael Schofield‘la anlaşma imzaladı.
  • New Orleans Saints, 2021 NFL Draft‘inde; 1. Round ve 28. sıradan seçmiş oldukları & Houston Cougars çıkışlı olan 22 yaşındaki Defensive End oyuncusu Payton Turner; 2. Round ve 60. sıradan seçmiş oldukları & Ohio State Buckeyes çıkışlı olan 22 yaşındaki Linebacker oyuncusu Pete Warner; 3. Round ve 76. sıradan seçmiş oldukları & Stanford Cardinal çıkışlı Cornerback oyuncusu Paulson Adebo; 4. Round ve 133. sıradan seçmiş oldukları & Notre Dame Fighting Irish çıkışlı 23 yaşındaki Quarterback oyuncusu Ian Book; 6. Round ve 206. sıradan seçmiş oldukları & Kentucky Wildcats çıkışlı olan 23 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Landon Young ve ayrıca son olarak; 7. Round ve 255. sıradan seçmiş oldukları & South Alabama Jaguars çıkışlı olan, 22 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Kawaan Baker ile çaylak anlaşmaları imzaladı.
  • New Orleans Saints, 2017’de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana karoda yer almakta olan & Ohio State Buckeyes çıkışlı 25 yaşındaki 3x Pro Bowler Cornerback oyuncusu Marshon Lattimore’un 10.2 milyon dolar değerindeki beşinci yıl opsiyonunu, 990 bin dolar değerindeki temel ücret ve geçersiz yıllar çerçevesinde kadro bonusuna dönüştürdü. Taraflar konuya yönelik olarak uzlaşma amacıyla görüşmelere devam ediyorlar.
  • Baltimore Ravens’ın Baş Koçu John Harbaugh, 7 Haziran 2021 tarihinde kadroya katmış oldukları Offensive Lineman oyuncusu Ja’Wuan James‘in sahaya muhtemel dönüş tarihi için Kasım – Aralık aylarını işaret etti.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.