NFL Gündem 7 Ağustos 2021

NFL Gündem 7 Ağustos 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 7 Ağustos 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 7 Ağustos’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

LB Raekwon McMillan 2021’de Sahaya Çıkamayacak!

New England Patriots‘ın, Ohio State Buckeyes çıkışlı 25 yaşındaki Linebacker oyuncusu Raekwon McMillan, ön çapraz bağlarında bir yırtık yaşadı. Oyuncunun yeni sezonda forma giymemesi bekleniyor.

DE Takkarist McKinley’nin Kişisel Sebepleri

Cleveland Browns kadrosunda forma giymekte olan UCLA Bruins çıkışlı 25 yaşındaki Defensive End oyuncusu Takkarist Mckinley, takımın Baş Koçu Kevin Stefanski tarafından yapılmış olan açıklamalar çerçevesinde; “yaşadığı kişisel durumlar” sebebiyle şu anda takımdan uzaklaşmış durumda. 17 Mart 2021 tarihinde imzalamış olduğu 1 senelik bir anlaşma çerçevesinde Cleveland Browns kadrosuna katılmış olan genç oyuncunun ne zaman geri dönüş yapacağı meçhul durumda.

NFL Gündem 7 Ağustos 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • California Golden Bears çıkışlı 26 yaşındaki Running Back oyuncusu Khalfani Muhammad ve Arizona Wildcats çıkışlı Cornerback oyuncusu Lorenzu Burns‘ü serbest bırakarak gündeme gelmiş olan Arizona Cardinals, bununla birlikte; daha önce Atlanta Falcons kadrosunda forma giymiş olan & Southern Miss Golden Eagles çıkışlı 25 yaşındaki Running Back oyuncusu Ito Smith ile anlaşma imzalayarak genç oyuncuyu kadrosuna kattı.
  • Los Angeles Chargers, USF Bulls çıkışlı Defensive Back oyuncusu KJ Sails ve Ferris State Bulldogs çıkışlı Defensive Tackle oyuncusu Chris Okoye ile anlaşma imzaladı.
  • Daha önce Baltimore Ravens kadrosunda forma giymiş olan & Louisville Cardinals çıkışlı 41 yaşındaki Defensive Back oyuncusu Chris Johnson, New York Giants ile anlaştı.
  • Temple Owls çıkışlı 26 yaşındaki Center oyuncusu Cole Boozer, Washington Football Team ile anlaşma imzaladı.
  • Daha önce New England Patriots kadrosunda yer almış olan & Purdue Boilermakers çıkışlı 28 yaşındaki Guard oyuncusu Jordan Roos, Tennessee Titans ile anlaşma imzalıyor.
  • Georgia Bulldogs çıkışlı Defensive Tackle oyuncusu Michael Barnett ve daha önce Carolina Panthers* kadrosunda forma giymiş olan & Arizona Wildcats çıkışlı 25 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu P.J. Johnson, Detroit Lions ile anlaşma imzaladı.
  • Chicago Bears kadrosunda forma giymekte olan & Georgia Bulldogs çıkışlı 24 yaşındaki Linebacker oyuncusu Roquan Smith, yaşadığı kasık sakatlığı sebebiyle bugünkü takım antrenmanına katılım sağlayamadı.

NFL Gündem 7 Ağustos 2021 | Listelerdeki Değişimler

  • Bir süredir Reserve/Covid-19 listesinde yer almakta olan 27 yaşındaki Linebacker oyuncusu Alex Singleton, kadrosunda forma giymekte olduğu Philadelphia Eagles tarafından listeden çıkartıldı.
  • Tennessee Titans kadrosunda forma giymekte olan 27 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Cody Hollister, ayak bileğinde yaşamış olduğu bir sakatlık sebebiyle, Titans tarafından Injured Reserve listesine yerleştirildi.
  • Detroit Lions kadrosunda forma giymekte olan & 31 yaşındaki Defensive End oyuncusu Nick Wİlliams, Lions tarafından Reserve/Covid-19 listesine yerleştirildi.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 6 Ağustos 2021

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.