NFL Gündem 6 Temmuz 2021

NFL Gündem 6 Temmuz 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 6 Temmuz 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 6 Temmuz’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

New England Patriots, Çaylak Quarterback Oyuncusu Mac Jones ile Anlaştı

New England Patriots, 2021 NFL Draft’inin 1. Round ve 15. sırasından seçmiş oldukları & Alabama Crimson Tide çıkışlı 22 yaşındaki Consensus All-American Quarterback oyuncusu Mac Jones ile %100 garatili olması çerçevesinde 15.6 milyon dolar değerinde olan ve 8.7 milyon dolar değerinde imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzaladı.

Wide Receiver Oyuncusu N’Keal Harry, Patriots’la Yollarını Ayırıyor

2019’da profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana New England Patriots kadrosunda forma giymekte olan & Arizona State Sun Devils çıkışlı 23 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu N’Keal Harry, temsilcisi aracılığıyla resmi olarak New England Patriots’tan başka bir takıma transfer olmak istediğini bildirdi.

Linebacker Oyuncusu Nathan Gerry Feragat Edildi

San Fransisco 49ers, 29 Mart 2021 tarihinden bu yana kadroda yer almakta olan & Nebraska Cornhuskers çıkışlı 26 yaşındaki Linebacker oyuncusu Nathan Gerry‘yi feragat etti.

NFL Gündem 6 Temmuz 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • NFL tarafından yapılan resmi raporlamalar çerçevesinde, 2020’nin yanı sıra 2021-2022 sezonu için hiçbir oyuncunun Covid-19 pandemik salgınının teşkil ettiği riskler çerçevesinde sezondan çekilmediği ifade edildi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir