NFL Gündem 6 Şubat 2021

NFL Gündem’de Bugün 6 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem ‘de bugün neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini NFL Gündem 6 Şubat‘ta sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Drew Brees Maaş Kesintisini Kabul Etti (NFL – NFC)

New Orleans Saints, tecrübeli Quarterback oyuncusu Drew Brees’in kontratında değişiklikler gerçekleştirdi.

Brees, takımın maaş sınırından tasarruf etmesi ve kendisi için de emeklilik işareti olması çerçevesinde normal şartlardaki 25 milyon dolarlık maaşını gelecek sezon için 1.075 milyon dolara düşürmeyi kabul etti.

Gerçekleşen bu olayla birlikte profesyonel oyuncunun ne zaman emekliye ayrılacağı konusu ise yine herkesin dilinde yer almaya başladı.

Daniel Kilgore Tekrardan Sahalarda (NFL – AFC)

1 Şubat 2021 tarihinde Demarcus Robinson ile birlikte Reserve/Covid-19 listesine yerleştirilmiş olan Offensive Lineman oyuncusu Daniel Kilgore, tıpkı geçtiğimiz saatlerde Demarcus Robinson’da olduğu gibi listeden kurtularak Super Bowl LV’de forma giyme şansını kazandı.

Kansas City’nin Outside Linebackers Koçu Britt Reid Kazaya Karıştı

Kansas City Chiefs’in Baş Koçu Andy Reid’in oğlu olan ve takımda Outside Linebackers Koç pozisyonunda görev yapan Britt Reid, perşembe akşamı ilerleyen saatlerde çok araçlı bir kazaya karıştı.

Takımın konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu sözlere yer verildi; “Organizasyon, Outside Linebacker Koçu Britt Reid‘in de dahil olduğu çok araçlı bir kazadan haberdar edildi. Bilgi toplama sürecindeyiz ve şu anda başka yorum yapmayacağız, düşüncelerimiz ve dualarımız olaya dahil olan herkesle birliktedir.”

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir