NFL Gündem 6 Ağustos 2021

NFL Gündem 6 Ağustos 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 6 Ağustos 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 6 Ağustos’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Buffalo Bills, QB Josh Allen ile Uzatma Anlaşması İmzaladı

Buffalo Bills, 2018‘de profesyonel futbol kariyerine başlangıç yapmasından bu yana kadroda forma giymekte olan & Wyoming Cowboys çıkışlı 25 yaşındaki Second-team All-Pro & Pro Bowler Quarterback oyuncusu Josh Allen’la 6 sezonluk bir uzatma anlaşması imzaladı.

New York Giants, G Zach Fulton’ı Emekliliğe Uğurladı

New York Giants, 2014’te profesyonel futbol kariyerine Kansas City Chiefs’le başlangıç yaptıktan daha sonra kariyerine daha sonra sırasıyla Houston Texans ile devam etmiş ve 25 Mart 2021 tarihinde New York Giants* kadrosuna katılmış olan & Tennessee Volunteers çıkışlı 29 yaşındaki Guard oyuncusu Zach Fulton‘ı emekliliğe uğurladı.

Las Vegas Raiders, DL Gerald McCoy ile Anlaşma İmzalıyor

Las Vegas Raiders, daha önce Dallas Cowboys* adına forma giymiş olan & Oklahoma Sooners çıkışlı 33 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Gerald McCoy ile 1 yıllık anlaşma imzalıyor.

Jacksonville Jaguars, WR Tavon Austin ile Anlaşma İmzalıyor

Jacksonville Jaguars, daha önce Green Bay Packers kadrosunda forma giymiş olan & West Virginia Mountaineers çıkışlı 31 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Tavon Wesley Austin ile anlaşma imzalamakta.

DL Anthony Zettel Sahalara Veda Etti

2016’da Detroit Lions ile birlikte başlamış olduğu profesyonel futbol kariyerini daha sonra sırasıyla; Cleveland Browns, San Fransisco 49ers, Minnesota Vikings*, New Orleans Saints ve San Fransisco 49ers* kadrolarında geçirmiş olan & Penn State Nittany Lions çıkışlı 28 yaşındaki Defensive End oyuncusu Anthony Zettel, 5 sezonluk profesyonel futbol kariyerini sonlandırarak emekliye ayrıldı.

NFL Gündem 6 Ağustos 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

 • Baltimore Ravens, 23 yaşındaki Quarterback oyuncusu Kenji Bahar ve 23 yaşındaki Linebacker oyuncusu Barrington Wade ile yollarını ayırarak oyuncuları feragat etti.
 • Daha önce Buffalo Bills* kadrosunda forma giymekte olan & Pittsburgh Panthers çıkışlı 28 yaşındaki Cornerback oyuncusu Lafayette Pitts, Pittsburgh Steelers ile anlaşma imzaladı.
 • 23 Aralık 2020 tarihinden bu yana kadroda forma giymekte olan & USC Troajns çıkışlı 27 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Isaac Whitney‘yi serbest bırakarak gündeme gelmiş olan Arizona Cardinals, bununla birlikte; BYU Cougars çıkışlı 23 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Aleva Hifo ile anlaşma imzaladı.
 • Daha önce CFL‘de Hamilton Tiger-Cats* kadrosunda form giymiş olan & Portland state Vikings çıkışlı 25 yaşındaki Cornerback oyuncusu Donovan Olumba, Los Angeles Rams ile anlaşma imzaladı.
 • Ohio State Buckeyes çıkışlı Tight end oyuncusu Jake Hausmann‘ı feragat ederek gündeme gelmiş olan Detroit Lions, bununla birlikte; daha önce Tennessee Titans* kadrosunda forma giymiş olan & Wofford Terriers çıkışlı 23 yaşındaki Nose Tackle oyuncusu Miles Brown ile anlaştı.
 • Miami Dolphins, 24 yaşındaki Long Snapper oyuncusu Rex Sunahara ile anlaşma imzaladı.
 • Daha önce TSL‘de forma giymiş olan & Ferris State Bulldogs çıkışlı Defensive Tackle oyuncusu Chris Okoye, Los Angeles Chargers ile anlaşma imzaladı.
 • San Fransisco4ers*daha önce Tennessee Titans* kadrosunda forma giymiş olan Georgia Bulldogs çıkışlı 26 yaşındaki Linebacker oyuncusu Davin Bellamy ile anlaşma imzaladı.
 • Green Bay Packers, 4 Ağustos 2021 tarihinde Baltimore Ravens tarafından feragat edilmiş olan & Mississippi State Bulldogs çıkışlı 24 yaşındaki Linebacker oyuncusu Chauncey Rivers‘ı kadrosuna kattı.

Liste halen güncellenmeye devam etmekte olup tamamlanmamıştır.

NFL Gündem 6 Ağustos 2021 | Listelerdeki Değişimler

 • Baltimore Ravens, bir süredir Reserve/Covid-19 listesinde bulunmakta olan 24 yaşındaki First-Team All-Pro & Pro Bowler Quarterback oyuncusu Lamar Jcakson’ı listeden çıkarttı.
 • Bir süredir Reserve/Covid-19 listesinde bulunmakta olan 27 yaşındaki Defensive End oyuncusu Dante Fowler, Atlanta Falcons tarafından listeden çıkartıldı.
 • 24 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Jauan Jennings ve 25 yaşındaki Cornerback oyuncusu Emmanuel Moseley, Reserve/Covid-19 listesinden çıkartıldı.
 • Bir süredir Reserve/Covid-19 listesinde bulunmakta olan 29 yaşındaki Jaquiski Tartt; listeden çıkartılarak PUP listesine yerleştirildi.
 • Bir süredir Reserve/Covid-19 listesinde bulunmakta olan 21 yaşındaki Safety oyuncusu Jamar Johnson, Denver Broncos tarafından listeden çıkartıldı.

Liste halen güncellenmeye devam etmekte olup tamamlanmamıştır.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 5 Ağustos 2021

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.