NFL Gündem 5 Haziran 2021

(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 5 Haziran 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 5 Haziran’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Minnesota Vikings, Cornerback Bashaud Breeland ile Anlaştı

Minnesota Vikings, daha önce Kansas City Chiefs kadrosunda yer almış olan 29 yaşındaki Cornerback oyuncusu Bashaud Breeland ile 1 yıl süreli ve 4 milyon dolar değerinde olan bir anlaşma imzaladı.

Terry McLaurin, Çoktan Ryan Fitzpatrick ile Anlaşmaya Başladı

Washington Football Team‘in Ohio State Buckeyes çıkışlı 25 yaşındaki Wide Receiver‘ı Terry McLaurin, yapmış olduğu konuşmalarda, 16 Mart 2021 tarihinde kadroya katılmış olan Harvard Crimson çıkışı 38 yaşındaki Quarterback oyuncusu Ryan Fitzpatrick‘le aralarında oluşmaya başlayan kimyaya değindi.

“Onunla ilgili olarak beni etkileyen şey, gerçekten havalı ve sakin bir tavrı olması…”

“Aynı zamanda o, oyunun bir öğrencisi. Süper zeki, bana yardımcı oluyor çünkü oyunu onun gözünden görmeye çalışıyorum.”

“Kesinlikle bazı şeyleri erkenden çözebildik ve son birkaç gün içerisinde bazı bağlantılar kurduk.”

(Terry McLaurin, NBC Sports Washington aracılığıyla, Ryan Fitzpatrick hakkındaki yorumu, “konuşmanın bütününden sapmamak ve konuşmayı yanlış bir yöne çekmemek suretiyle kısaltılmıştır.)

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.