NFL Gündem 4 Şubat 2021

NFL Gündem ’de Bugün 4 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem ‘de bugün neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini NFL Gündem 4 Şubat‘ta sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Carson Wentz İçin Philadelphia Eagles’ın Telefonları Susmuyor

Birçok NFL takımı, Quarterback oyuncusu Carson Wentz’in transfer görüşmeleri için Philadelphia Eagles’la anlaşma süreci içerisine girmek adına aramalarda bulundu. Olayın detaylarının yakın zamanda gündeme gelmesi bekleniyor.

San Fransisco 49ers Taybor Pepper ile Uzatma Anlaşması İmzaladı

6-10’luk bir galibiyet serisiyle birlikte regular-season‘u kapatan San Fransisco 49ers; Long Snapper oyuncusu Taybor Pepper ile uzatma anlaşması imzaladı.

Yapılan uzatma anlaşmasının detayları ise takım tarafından aynen şöyle raporlandı;

  • Süre 2 yıl
  • Garanti 300.000 Dolar

Pepper, 26 Nisan 2020’de Miami Dolphins tarafından feragat edildikten sonra; 30 Eylül 2020 tarihinde San Fransisco 49ers ile bir anlaşma imzalayarak 49ers kadrosuna katılmıştı.

Washington Football Team’den Doug Williams İçin Vazife Değişimi

7-9’luk bir galibiyet serisiyle birlikte regular-season‘u kapatan ve Playoff‘larda Tampa Bay Buccaneers karşısında almış olduğu yenilgiyle birlikte Super Bowl LV serüvenine veda eden Washington Football Team; Senior Vice President of Player Development pozisyonunda görev yapan Doug Williams’ı Başkan Jason Wright için Senior Advisor görevine konumlandırdı.

Arizona Cardinals Cole McDonald ile Reserve/Future Anlaşması İmzaladı

8-8’lik bir galibiyet serisiyle birlikte regular-season’u kapatmış olan Arizona Cardinals; Tennessee Titans tarafından draft edilen çaylak Quarterback oyuncusu Cole McDonald ile Reserve/Future anlaşması imzaladı.

Arthur Blank’ten Sivil Hakları Müzesi’ne 17 Milyon Dolar Bağış

Atlanta Falcons takımının sahibi olan Arthur Blank, Sivil Hakları Müzesi’nin yapacağı faaliyetlerin büyütülmesi adına sürece destek olmak için müzeye 17 milyon dolar değerinde bağış yaptı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir