NFL Gündem 4 Haziran 2021

NFL Gündem 4 Haziran 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 4 Haziran 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 4 Haziran’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Detroit Lions’ın Running Back Kadrosuna Michael Warren II Giriyor, Rakeem Boyd Çıkıyor

Detroit Lions, daha önce, Philadelphia Eagles*, Carolina Panthers* ve Washington Football Team* kadrolarında yer almış olan, Cincinnati Bearcats çıkışlı 22 yaşındaki Running Back oyuncusu Michael Warren II‘la anlaşma imzaladı ve bununla birlikte; Arkansas Razorbacks çıkışlı olan 23 yaşındaki Running Back oyuncusu Rakeem Boyd‘la yollarını ayırarak Boyd’u feragat etti.

Wide Receiver Oyuncusu Marvin Hall Jr. Patriots’a Katılıyor

New England Patriots, daha önce; Oakland Raiders*, Arizona Cardinals*, Atlanta Falcons, Chicago Bears*, Detroit Lions ve Cleveland Browns takımlarının kadrolarında yer almış olan & Washington Huskies çıkışlı 28 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Marvin Hall Jr. ile anlaşma imzalıyor.

LB Jeremiah Owusu-Koramoah Çaylak Anlaşması İmzaladı

Cleveland Browns, 2021 NFL Draft‘inin 2. Round ve 52. sırasından seçmiş oldukları & Notre Dame Fighting Irish çıkışlı 21 yaşındaki Linebacker oyuncusu Jeremiah Owusu-Koramoah ile çaylak anlaşması imzaladı.

OT Mekhi Becton, Plantar Fasiit Sorunu ile Karşı karşıya

New York Jets‘in Louisville Cardinals çıkışlı 22 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Mekhi Becton, yaşadığı bir plantar fasiit sorunu sebebiyle bir süre boyunca sahalarda boy göstermemekle birlikte dinlenme süreci içerisinde olacak.

Cornerback Oyuncusu Kevin Johnson Kariyerine Emeklilik Noktasını Koydu

2015’te Houston Texans’la birlikte profesyonel futbol kariyerine başlangıç yapmış olan & Wake Forest Demon Deacons çıkışlı 28 yaşındaki Cornerback oyuncusu Kevin Johnson, Texans sonrasında Buffalo Bills, Cleveland Browns ve Tennessee Titans*’la geçirmiş olduğu profesyonel futbol kariyerine bugün son vererek emekliye ayrıldı.

Takım ise konuya yönelik olarak oyuncuyu, Reserve/Retired listesine aldığını bildirdi.

NFL Gündem 4 Haziran 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • 7 Mayıs 2020 tarihinde Tennessee Titans‘a katılmış olan & TCU Horned Frogs çıkışlı 23 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Anthony McKinney feragat edildi.
  • Eski Güreşçi olan Adam Coon, imzalamış olduğu bir anlaşma çerçevesinde Tennessee Titans’ın Offensive Line’ına katıldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir