NFL Gündem 31 Mayıs 2021

NFL Gündem 31 Mayıs 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 31 Mayıs 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 31 Mayıs’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Patrick Mahomes’un Yeni Hedefi; “20 – 0”

Kansas City Chiefs‘in, 25 yaşındaki Quarterback oyuncusu olmasıyla birlikte aynı zamanda 34. maçında 10.000 Passing Yards Rekoru ve “NFL Tarihinde En Hızlı Şekilde 100 Passing Touchdowns” rekorlarına ulaşmış olan Quarterback oyuncusu Patrick Mahomes, yaptığı açıklamalarda yeni hedeflerine ilişkin konuştu.

Kırmak üzere odaklandığı tek rekorun 20’ye 0 gitmek olduğunu ifade eden Mahomes, hedefi ile ilgili şu sözleri ifade etti.

“Bu yeni yılda kırmayı düşündüğüm ve gözlerimi üzerine diktiğim tek rekor 20’ye 0 gitmek oluyor. Bu gerçekten kırılacak bir rekor değil diyeceksiniz sanıyorum. Şu an rekor 19’a 0, bu yüzden 20’ye 0 gidebilmek, bunu yapan ilk kişi olmak harika olurdu.”

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir