NFL Gündem 30 Mayıs 2021

NFL Gündem 30 Mayıs 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 30 Mayıs 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 30 Mayıs’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Steelers’ın Wide Receiver’ı Chase Claypool’dan Julio Jones Açıklaması

Pittsburgh Steelers‘ın; Notre Dame Fighting Irish çıkışlı 22 yaşındaki 11 numaralı, 1 yıl tecrübeli Wide Receiver oyuncusu Chase Claypool yapmış olduğu açıklamalarda, bir süredir olası transfer haberleri ile gündemi sallamakta olan; Alabama Crimson Tide çıkışlı 32 yaşındaki 7x Pro Bowler & 5x All-Pro Wide Receiver oyuncusu Julio Jones‘a değindi.

Claypool, konuşmaları esnasında, “Onu Steelers’ta görmek isterdim.” sözlerini ifade etti.

“Gerçek Bir Patriot” Karşınızda Pats’in Yeni Tight End Oyuncusu Hunter Henry

19 Mart 2021 tarihinde 3 yıllık bir anlaşma çerçevesinde New England Patriots‘a katılmış olan; Arkansas Razorbacks çıkışlı, 26 yaşındaki 5 yıl tecrübeli ve 85 numaralı Tight End oyuncusu Hunter Henry, yaptığı açıklamalarda; “tam anlamıyla bir Patriot olmaktan ve bunun ne anlama geldiğinden heyecan duyduğunu” dile getirdi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir