NFL Gündem 3 Şubat 2021

NFL Gündem ’de Bugün 3 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem ‘de bugün neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini NFL Gündem 3 Şubat‘ta sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Jacksonville Jaguars Zach Orr’u Kadrosuna Kattı (NFL – AFC)

Jacksonville Jaguars, bu zamana kadar ki oyunculuk ve koçluk kariyerini Baltimore Ravens‘ta geçirmiş olan Zach Orr‘u Outside Linebackers Coach pozisyonunda görev yapmak üzere kadrosuna kattı.

Matt Ryan: Falcons QB Draft Ederse Ona Karşı Soğuk Olmayacağım (NFL – NFC)

Atlanta Falcons‘un Quarterback oyuncusu Matt Ryan, gün içerisinde yapmış olduğu değerlendirmelerde takımın birliği ve bütünlüğüne yoğunlaştı.

Tecrübeli Quarterback, yaptığı değerlendirmelerde yetişkin ve profesyonelce bir görüş ortaya koyarak;

“Herkesle en iyi arkadaş olmayacaksın, ancak iyi bir takım arkadaşı olmanın bir parçası da rekabet etmek ve insanları olabileceklerinin en iyisi olmaya zorlamaktır. Bir birey olarak işiniz, kimin seçildiğine veya nerde olduğuna bakılmaksızın olabileceğiniz en iyi oyuncu olmak ve bir kadro yeri bulmaktır.” sözlerini ifade etti ve bu bütünlüğün ne kadar önem arz ettiğini vurguladı.

The Weekend’den Super Bowl Paylaşımı

7 Şubat‘ta Raymond James Stadyumu’nda gerçekleştirilecek olan Super Bowl LV‘de sahne alacak olan ve The Weekend, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Super Bowl‘da bizi neler beklediğinin sır perdesine bir delik açtı.

Washington Football Team Eric Stokes’i Terfi Ettirdi (NFL – AFC)

Washington Football Team, 2020 sezonunda takımın Director of Pro Scouting görevinde görev yapmış olan Eric Stokes‘i Senior Director of Player Personnel pozisyonuna terfi ettirdi.

Detroit Lions Kadrosuna Yeni İsimler Eklemeye Devam Ediyor (NFL – NFC)

Son dönemde koç kadrosunda yaptığı aktif yenilikler ile gündeme gelen Detroit Lions, kadrosuna 4 yeni isimi daha ekledi.

  • Todd Wash – 2016 – 2020 Jacksonville Jaguars / Defensive Coordinator | 2021- Defensive Line Coach
  • Seth Ryan – 2019 Los Angeles Chargers / Quality Control Coach | Assistant Wide Receivers Coach
  • Kelvin Sheppard – Defensive Assistant
  • Brian Duker – Defensive Assistant

Marty Schottenheimer’ın Durumu Stabil

San Diego Chargers‘ın uzun süredir Alzheimer ile mücadele veren eski baş koçu Marty Schottenheimer‘ın durumu, hastaneye kaldırılmasından bu yana stabilliğini korumaya devam ediyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir