NFL Gündem 3 Haziran 2021

NFL Gündem 3 Haziran 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 3 Haziran 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 3 Haziran’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Philadelphia Eagles, Çaylak Wide Receiver Oyuncusu DeVonta Smith ile Anlaştı

Philadelphia Eagles, 2021 NFL Draft‘inin 1. Round ve 10. sırasından seçmiş oldukları & Alabama Crimson Tide çıkışlı 22 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu DeVonta Smith‘le; 4 yıl süreli, 20.1 milyon dolar değerinde olan ve %100 garantili bir çaylak anlaşma imzaladı.

Steelers’ın Radyo Analisti Tunç İlkin, ALS’e Karşı Mücadele Etmek İçin Emekliye Ayrılıyor

“NFL’de Oynamış Tek ve İlk Türk” unvanını elinde bulundurmakta olan eski NFL oyuncusu ve Pittsburgh Steelers’ın Radyo Analisti Tunç İlkin, 9 Ekim 2020 tarihinden bu yana mücadele etmekte olduğu hastalığı Amyotrofik Lateral Skleroz (ALS)’a yönelik olan tedavisine yoğunlaşmak için emekliye ayrılıyor.

Stephen ve Renee Bisciotti Vakfı’ndan Ozzie Newsome Adıyla 4 Milyon Dolarlık Bağış

Stephen ve Renee Bisciotti Vakfı, 1996 – 2018 yılları arasında Baltimore Ravens kadrosunda görev yapmış ayrıca -1990’da veda etmiş olduğu- profesyonel futbol kariyerinde 2 Super Bowl şampiyonluğu görmüş; 3x Pro Bowler & 6x All-Pro & Hall of Famer TE Ozzie Newsome adına; Baltimore‘daki Devlet Okulları mezunları için bursları finanse edecek olan bir Ozzie Newsome okul programını oluşturmak üzere Tarihsel Siyah Kolej ve Üniversiteleri (Historically Black Colleges and Universities HBCU)ne 4 milyon dolar değerinde bir bağış yapıyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir