NFL Gündem 3 Ağustos 2021

NFL Gündem 3 Temmuz 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 3 Ağustos 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 3 Ağustos’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Las Vegas Raiders’ın Genel Müdürü Mike Mayock Covid-19’a Yakalandı

31 Aralık 2018’den bu yana Las Vegas Raiders’ın Genel Müdür olan olan Mike Mayock’un yaptırmış olduğu Covid-19 testinin sonucu pozitif çıktı.

Safety Oyuncusu J.T. Ibe, Carolina’ya Veda Etti

Carolina Panthers, antrenmanda 26 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Keith Kirkwood‘a yaptığı ve “kabul edilemez” olarak nitelendirilmiş olan darbe çerçevesinde, South Carolina Gamecocks çıkışlı Safety oyuncusu J.T. Ibe ile yollarını ayırarak oyuncuyu feragat etti.

Ben Roethlisberger, Cameron Heyward, Joe Haden ve Diğer Steelers Oyuncuları Perşembe Günü Sahada Olmayacak

39 yaşındaki 7x Pro Bowler Quarterback oyuncusu Ben Roethlisberger, 32 yaşındaki 3x All-Pro (2×1 | 1×2) & 4x Pro Bowler Defensive End oyuncusu Cameron Heyward, 32 yaşındaki Second-team All-Pro (2013) & 3x Pro Bowler Cornerback oyuncusu Joe Haden ve diğer profesyonel oyuncular, Pittsburgh Steelers’ın Dallas Cowboys ile karşılaşacağı perşembe günkü Hall of Fame maçında forma giymeyecekler.

Linebacker Oyuncusu Jarvis Miller Serbest Bırakıldı

Daha önce Atlanta Falcons kadrosunda forma giymekte olan & Oregon Ducks çıkışlı 26 yaşındaki Running Back oyuncusu Tony Brooks-James ile anlaşma imzalayarak gündeme gelmiş olan Pittsburgh Steelers, bununla birlikte; UMass Boston çıkışlı 24 yaşındaki Linebacker oyuncusu Jarvis Miller ile yollarını ayırarak oyuncuyu serbest bıraktı.

Quarterback Oyuncusu Matthew Stafford Bir Süre Sahadan Uzak Kalacak

Los Angeles Rams’in; Georgia Bulldogs çıkışlı 33 yaşındaki Pro Bowler Quarterback oyuncusu Matthew Stafford, antrenmanda yaşadığı bir başparmak sorunu çerçevesinde -parmakta şişlik- birkaç günlük bir süreç boyunca sahadan uzak kalacak.

Linebacker Oyuncusu Anthony Walker Bir Süre Sahadan uzak Kalacak

Cleveland Browns takımının; Northwestern Wildcats çıkışlı 25 yaşındaki Linebacker oyuncusu Anthony Walker Jr. yaşadığı bir diz sorunu sebebiyle bir hafta ya da daha fazla süreyle sahadan uzak kalacak.

Punter Oyuncusu Cameron Nizialek Atlanta Falcons’la Anlaştı

26 yaşındaki Punter oyuncusu Cameron Nizialek, 24 yaşındaki Punter oyuncusu Sterling Hofrichter‘ı feragat etmiş olan Atlanta Falcons‘la anlaşma imzalayarak Falcons kadrosuna katıldı.

NFL Gündem 3 Ağustos 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Miami Dolphins, daha önce; TSL‘e mensup takımlardan Alphas kadrosunda forma giymiş olan & Purdue Boilermakers çıkışlı 30 yaşındaki Tight End oyuncusu Gabe Holmes ile anlaşma imzaladı.
  • Jets‘in 24 yaşındaki Offensive Lineman oyuncusu Chuma Edoga bir diz sakatlığı ile; 23 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Cameron Clarke ise mensubu olduğu New York Jets takımının antrenmanında yaşadığı bir boyun sakatlığı ile karşı karşıya.

NFL Gündem 3 Ağustos 2021 | Listelerdeki Değişimler

  • Bir süredir PUP listesinde bulunmakta olan 24 yaşındaki Linebacker oyuncusu Austin Bryant, kadrosunda bulunmakta olduğu takım olan Detroit Lions tarafından listeden çıkartıldı.

  • 29 yaşındaki Safety oyuncusu Deshazor Everett, fizik testini geçmiş olmasıyla birlikte tekrardan Washington Football Team’in aktif oyuncu kadrosuna alındı.

  • New York Giants, kariyerinde 1 Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan & Sacramento State Hornets çıkışlı 29 yaşındaki Linebacker oyuncusu Todd Davis‘i Reserve/Retired listesine yerleştirdi.

  • Bir süredir Reserve/Covid-19 listesinde bulunmakta olan; 30 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Cornelius Lucas, mensubu olduğu takım olan Washington Football Team tarafından listeden çıkartıldı.

  • Bir süredir Reserve/Covid-19 listesinde bulunmakta olan; 27 yaşındaki Safety oyuncusu Jarrod Wilson ve 23 yaşındaki Cornerback oyuncusu Chris Claybrooks; kadrosunda bulunmakta oldukları takım olan Jacksonville Jaguars tarafından listeden çıkartıldı.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 2 Ağustos 2021

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.