NFL Gündem 29 Mayıs 2021

NFL Gündem 29 Mayıs 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 29 Mayıs 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 29 Mayıs’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Catherine Raiche, “NFL Tarihinin “En Yüksek Rütbeli Kadın Personeli” Oldu

Bu zamana dek, CFL‘e dahil olan takımlardan Montreal Alouettes ile Toronto Argonauts; XFL‘e dahil olan takımlardan ise Tampa Bay Vipers‘ta görev almış ve bunların yanı sıra NFL‘e dahil olan takımlardan Philadelphia Eagles‘ta Futbol Operasyonları Koordinatörü (Football Operations Coordinator) pozisyonunda görev yapmış olmakta olan Catherine Raiche, perşembe gecesinde Futbol Operasyonları Başkan Yardımcısı (Vice president of Football Operations) pozisyonunda görev yapmak üzere terfi ettirilmiş olmasıyla birlikte “NFL Tarihinin En Yüksek Rütbeli Kadın Personeli” oldu.

Baltimore Ravens, Julio Jones Transferine Olumlu Bakıyor, Ama…

11-5’lik bir galibiyet serisi çerçevesinde geçtiğimiz sezonu kapatmış olmakla birlikte son dönemlerde tıpkı diğer her takım gibi kadrosunda bir değişim ve gelişim hareketi başlatarak yeni sezona tam bir şekilde başlangıç yapmak üzere çalışma içerisinde bulunmakta olan Baltimore Ravens, bir süredir “olası transfer faaliyetinin” konuşulması çerçevesinde NFL Gündem’e bomba gibi düşmüş olan; Alabama Crimson Tide çıkışlı 32 yaşındaki 7x Pro Bowler & 5x All-Pro Wide Receiver oyuncusu Julio Jones transferine “doğru fiyat” koşulu çerçevesinde olumlu bakmakta.

2019’dan bu yana arası Atlanta Falcons ile oldukça açılmış olan Jones’un aylar önce gerçekleştirmiş olduğu transfer talebi çerçevesinde yeni takım arayışları halen devam ediyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir