NFL Gündem 29 Haziran 2021

NFL Gündem 29 Haziran 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 29 Haziran 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 29 Haziran’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

TE Kyle Pitts Profesyonel Futbol Kariyerine Başlangıç Yaptı

Atlanta Falcons, 2021 NFL Draft’inin 1. Round ve 4. sırasından seçmiş oldukları & Florida Gators çıkışlı 20 yaşındaki Unanimous All-American Tight End oyuncusu Kyle Pitts ile; 4 yıl süreli, 5. yıl seçeneğini içeren, %100 garantili, 32.9 milyon dolar değerinde olmasıyla birlikte 21 milyon dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzaladı.

Washington Football Team’in Yeni co-CEO’su Tanya Snyder Oldu

Washington Football Team’in Sahibi olan Dan Snyder’ın eşi ve Yılın Annesi sıfatlarıyla bilinen Tanya Snyder, takımda co-CEO pozisyonuna getirildi.

2021’de Supplemental Draft Olmayacak

Beklenen oldu! 2 Temmuz 2020 tarihinde, Covid-19 pandemik salgınının teşkil ettiği riskler çerçevesinde iptal edilmiş olan 2020 Supplemental Draft’inin ardından NFL, alınan bir karar çerçevesinde 2021’de de yine aynı sebepten ötürü Supplemental Draft’inin yapılmayacağını duyurdu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir