NFL Gündem 28 Ocak 2021

NFL’de Bugün 28 Ocak 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem ‘de bugün neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? hepsini sizler için derledik! NFL Gündem başlıyor!

Green Bay Packers Shawn Mennega ile Yollarını Ayırdı (NFL – AFC)

Tampa Bay Buccaneers karşısındaki yenilgiyle birlikte NFC şampiyonluğuna ve Super Bowl LV şampiyonluğu şansına veda etmiş olan Green Bay Packers, son 2 sezondur takımın Special Teams Coordinator görevini üstlenmekte olan Shawn Mennega ile yollarını ayırdı.

David Culley Head Coach Pozisyonunda Houston Texans’a Katıldı (NFL – AFC)

Son 2 sezondur Baltimore Ravens adına Assistant Head Coach, Wide Receivers Coach & Passing Game Coordinator pozisyonlarında görev yapmış olan David Culley; 5 sezonluk bir anlaşmaya imza atarak Head Coach pozisyonunu üstlenmek üzere Houston Texans kadrosuna katıldı.

Super Bowl LV’da Forma Renk Dağılımı -Buccaneers Beyaz, Chiefs Kırmızı

7 Şubat 2021 Pazar tarihinde Raymond James Stadyumu‘nda yapılacak olan Super Bowl LV maçı için takımların giyeceği formalar belli oldu.

Konuyla ilgili olarak yapılan raporlamalarda; Tampa Bay Buccaneers’ın beyaz, Kansas City Chiefs’in ise Kırmızı formasıyla sahada olacağı ifade edildi.

Minnesota Vikings Ryan Ficken’i Special Teams Coordinator Pozisyonuna Yükseltti (NFL – AFC)

7-9’luk bir galibiyet serisiyle birlikte Regular-Season‘u kapatan Minnesota Vikings; son 8 sezondur takımın Assistant Special Teams Coach pozisyonunu üstlenen Ryan Ficken’i Special Teams Coordinator pozisyonuna yükseltiyor.

Chicago Bears Chris Rumph’ı Kadrosuna Kattı (NFL – NFC)

Playoff‘larda New Orleans Saints karşısında aldığı yenilgiyle birlikte Super Bowl LV serüvenine veda eden Chicago Bears; Chris Rumph’ı Defensive Line Coach pozisyonunu üstlenmek üzere kadrosuna kattı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir