NFL Gündem 27 Temmuz 2021

NFL Gündem 27 Temmuz 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Paixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 27 Temmuz 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 27 Temmuz’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Washington Football Team, Tight End Oyuncusu Logan Thomas ile Kontratı Uzattı

Washington Football Team, 23 Mart 2020 tarihinden bu yana kadroda forma giymekte olan & Virginia Tech Hokies çıkışlı 30 yaşındaki Tight End oyuncusu Logan Lamont Thomas ile 24 milyon dolar değerinde olan 3 sezonluk bir uzatma anlaşması imzaladı.

OT Rashawn Slater Profesyonel Futbol Kariyerine Başlangıç Yaptı

Los Angeles Chargers, 2021 NFL Draft‘inin 1. Round ve 13. sırasından seçmiş oldukları & Northwestern Wildcats çıkışlı 22 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Rashawn Slater ile çaylak anlaşması imzaladı.

RB Gus Edwards Covid-19’a Yakalandı

Baltimore Ravens’ın, Rutgers Scarlet Knights çıkışlı 26 yaşındaki Running Back oyuncusu Gus Edwards‘ın Covid-19 test sonucu pozitif çıktı. Genç oyuncu Reserve/Covid-19 listesine yerleştirildi.

Patrick Mahomes, Sporting Kansas City’nin Sahipleri Arasındaki Yerini Aldı

Kansas City Chiefs’in; Texas Tech Red Raiders çıkışlı 2x All-Pro (1×1 | 1×2) & 3x Pro Bowler & Super Bowl MVP Quarterback oyuncusu patrick Mahomes, Major League Soccer takımlarından biri olan Sporting Kansas City’nin sahipleri arasında yerini aldı.

OT Liam Eichenberg Profesyonel Futbol Kariyerine Başlangıç Yaptı

Miami Dolphins, 2021 NFL Draft‘inin 2. Round ve 42. sırasından seçmiş oldukları & Notre Dame Fighting Irish çıkışlı 23 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Liam Eichenberg ile çaylak anlaşması imzaladı.

NFL Gündem 27 Temmuz 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Green Bay Packers, 24 Mayıs 2021’den bu yana kadroda forma giymekte olan & UCF Knights çıkışlı 29 yaşındaki Quarterback oyuncusu Blake Bortles ve 10 Haziran 2021’den bu yana kadroda forma giymekte olan & Central Connecticut Blue Devils çıkışlı 24 yaşındaki Quarterback oyuncusu Jake Dolegala‘yı serbest bıraktı.

  • Carolina Panthers, Washington State Cougars çıkışlı olan 24 yaşındaki Linebacker oyuncusu Frankie Luvu‘yu Reserve/Covid-19 listesine yerleştirdi.

  • 8 Şubat 2019‘da Minnesota Vikings‘e katılmış olmakla birlikte bir süredir Minnesota Vikings‘in Asistan Koçluğu pozisyonunda görev yapmakta olan 63 yaşındaki tecrübeli Koç Rick Dennison, Covid-19 aşısı olmayı reddetmesi çerçevesinde Kıdemli Ofansif Danışman pozisyonunda görev yapmak üzere görevlendirildi.

  • Cleveland Browns takımının; yaşadığı Ön Çapraz Bağ Sakatlığı çerçevesinde bir süredir dinlenme ve yenilenme dönemi içerisinde bulunmakta olan & LSU Tigers çıkışlı 28 yaşındaki 2x Second-team All-Pro (2015,2016) & 3x Pro Bowler Wide Receiver oyuncusu Odell Beckham Jr. fizik testini geçti.

  • Northwestern Wildcats çıkışlı Offensive Lineman oyuncusu Gunnar Vogel, Cincinnati Bengals ile anlaşma imzaladı.

  • Dallas Cowboys, Ohio State Buckeyes çıkılı olup daha önce Indianapolis Colts kadrosunda forma giymiş olan 25 yaşındaki Safety oyuncusu Malik Hooker‘ı kadrosuna kattı.

  • Denver Broncos, daha önce Cleveland Browns kadrosunda forma giymiş olan & Colorado Buffaloes çıkışlı 26 yaşındaki Safety oyuncusu Tedric Thompson ile anlaştı.

  • 26 Temmuz 2021 tarihinde Tennessee Titans tarafından feragat edilmiş olan & South Florida Bulls çıkışlı 26 yaşındaki Defensive Lineman oyuncusu Bruce Hector, Detroit Lions‘a katıldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.