NFL Gündem 27 Ocak 2021

NFL’de Bugün 27 Ocak 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem ‘de bugün neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? hepsini sizler için derledik! NFL Gündem başlıyor!

Seattle Seahawks Shane Waldron’u Offensive Coordinator Pozisyonunda Kadrosuna Kattı (NFL-NFC)

Kız arkadaşına şiddet uyguladığı gerekçesiyle tutuklanan OT oyuncusu Chad Wheeler‘ı serbest bırakan Seattle Seahawks; daha önce Los Angeles Rams‘te Pass Game Coordinator pozisyonunu üstlenmekte olan Shane Waldron‘u Offensive Coordinator pozisyonunda kadrosuna kattı.

Kyle Rudolph Maaş Kesintisine Sıcak Bakmıyor (NFL-NFC)

Minnesota Vikings‘in Tight End oyuncusu Kyle Rudolph bugün yapmış olduğu açıklamada; “Sözleşmemin her kuruşuna değdiğimi düşünüyorum.” Sözlerini dile getirdi ve Covid-19 pandemik salgını çerçevesinde oyunculara uygulanan maaş kesintisine sıcak bakmadığını ifade etti.

Bruce Arians Emekliye Ayrılacak mı? (NFL-NFC)

Son 2 sezondur Tampa Bay Buccaneers‘ın Head Coach pozisyonunda görev yapan Bruce Arians; bugün kendisine yöneltilen “Tampa Bay Buccaneers Chiefs’i Super Bowl LV’da yenerse emekliye ayrılacak mısınız?” sorusuna “Kesinlikle hayır.” şeklinde cevap vererek tavrını net bir şekilde ortaya koydu.

Bud Dupree Sahalara Geri Dönüyor (NFL-AFC)

Pittsburgh Steelers‘ın Regular-season’un 12. haftasında yaşadığı ön çapraz bağ sakatlığı çerçevesinde sezona veda etmiş olan Linebacker oyuncusu Bud Dupree; bugün yapmış olduğu açıklamada eğitim kamplarında hazır olmayı ve ondan sonraki tarihlerde sahaya dönmeyi planladığını duyurdu.

“Şu anda harika hissediyorum. Rehabilitasyonda, programın ötesindeyim. Bu her zaman olduğu gibi harika bir şey, bu bir lütuf. Yolda ilerliyorum ve kampa hazır olacağım.” (Bud Dupree – 27 Ocak 2020 – Sakatlık Açıklaması – Kısaltılmıştır.)

Jordan Whitehead Super Bowl LV’da Forma Giyebilecek mi? (NFL-NFC)

Tampa Bay Buccaneers, geçtiğimiz hafta Green Bay Packers karşısında gerçekleşen NFC şampiyonluk maçında Labrum ve omuzundan sakatlanan Starting Safety oyuncusu Jordan Whitehead’in; 7 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan Super Bowl LV’da forma giymesini umuyor.

Detroit Lions Ray Agnew’i Kadrosuna Kattı (NFL-NFC)

2017-2020 sezonlarında Los Angeles Rams‘te Director of pro personnel pozisyonunda görev yapmış olan Ray Agnew; Assistant GM pozisyonunu üstlenmek üzere Detroit Lions’a katıldı.

Philadelphia Eagles Brian Johnson’u Kadrosuna Kattı (NFL-NFC)

Daha önceden Florida Gators adına Offensive & QBs Coach olarak görev yapmış olan Brian Johnson; yine Quarterback Coach pozisyonunda görev yapmak üzere Philadelphia Eagles kadrosuna katıldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir