NFL Gündem 27 Haziran 2021

(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 27 Haziran 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 27 Haziran’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Cam Jordan’dan 11. Yıl Açıklaması; “Her Zamankinden Daha Gençleşmiş Hissediyorum”

2011 NFL Draft‘inde New Orleans Saints tarafından seçilmiş olmasıyla birlikte profesyonel futbol kariyerine başlangıç yapmış ve bu zaman kadar New Orleans Saints kadrosundan ayrılmamış olan & California Golden Bears çıkışlı 3x All-Pro (2×1 / 1×2) & 6x Pro Bowler Defensive End oyuncusu Cameron Tyler Jordan ( AKA “Cam Jordan”) son dönemde yapmış olduğu konuşmalarda, profesyonel futbol kariyerinin 11. yılına girmesi üzerine konuştu.

Temmuz ayında 32 yaşına ayak basacak olması bir kenara dursun bunları daha “ısınma” olarak gören Jordan, ayrıyeten 11. yılına yönelik ise “her zamankinden daha gençleştim” sözlerini sarf etti.

“Yıl gerçekten 11, yıl 1 ise yeniden başlıyor. Arkamdaki 10 yıl ve önümdeki 10 yıl, her zamankinden daha gençleşmiş hissediyorum.”

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir