NFL Gündem 26 Temmuz 2021

NFL Gündem 26 Temmuz 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Paixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 26 Temmuz 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 26 Temmuz’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

WFT, Defensive Lineman oyuncusu Jonathan Allen ile Uzatma Anlaşması İmzaladı

Washington Football Team, 2017’de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana kadroda forma giymekte olan & Alabama Crimson Tide çıkışlı 26 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Jonathan Allen ile uzatma anlaşması imzaladı.

Saints, Wide Receiver Oyuncusu Chris Hogan’ı Kadrosuna Kattı

New Orleans Saints, daha önce New York Jets kadrosunda yer almış olan & Mommouth Hawks çıkışlı 32 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Chris Hogan ile anlaşma imzaladı.

Colts’un Baş Koçu Frank Reich Karantinada

Indianapolis Colts takımının Baş Koçluğunu üstlenmekte olan 59 yaşındaki tecrübeli Baş Koç Frank Reich‘ın yaptırmış olduğu Covid-19 testinin sonucu pozitif çıktı.

Mercedes-Benz Superdome’un Yeni İsmi Caesars Superdome Oldu!

1975’ten 2011 yılına dek Louisiana Superdome ya da diğer isimleri ile The Superdome veya The Dome olarak anılmış; 2011’den sonra bugüne dek ise Mercedes-Benz Superdome adı altında faaliyet göstermiş olan New Orleans Saints‘in evi, Caesars Entertainment ile yapılmış olan 20 senelik bir anlaşma çerçevesinde artık Caesars Superdome ismiyle faaliyet gösterecek.

Patriots’un Hall Of Fame’ine Giren İlk Kadın Tracy Sormanti Oluyor!

27 yıl kadar uzun bir süre boyunca New England Patriots’un Ponpon Kızlar takımında yer almış, ayrıca takıma direktörlük etmiş ve daha sonra 8 Aralık 2020 tarihinde hayata gözlerini yumarak aramızdan ayrılmış olan Tracy Sormanti’nin adı, New England Patriots’un Hall of Fame’ine yazılıyor!

Center Oyuncusu Daniel Kilgore Sahalara Veda Etti

2011’de San Fransisco 49ers ile başlamış olduğu profesyonel futbol kariyerini daha sonra sırasıyla Miami Dolphins ve Kansas City Chiefs kadrolarında geçirmiş olan & Appalachian State Mountaineers çıkışlı 33 yaşındaki Center oyuncusu Daniel Kilgore, 10 sezonluk profesyonel futbol kariyerini sonlandırarak emekliye ayrıldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir