NFL Gündem 26 Mayıs 2021

NFL Gündem 26 Mayıs 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 26 Mayıs 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 26 Mayıs’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

NFL ve NFLPA 208 Milyon Dolara Tamam Dedi!

NFL ve NFLPA, 2022 sezonu için belirlenmesi gereken Salary Cap değerini, 2021 sezonu için belirlemiş oldukları 180 milyon dolardan daha da üstün tutarak 208 milyon dolar olarak onayladı.

Ben McAdoo, Dallas Cowboys’a Katıldı

Geçtiğimiz günlerde Wide Receiver oyuncusu Johnnie Dixon‘ı oyuncu kadrosuna katmış olan Dallas Cowboys, bununla birlikte bugün ise koç kadrosunda bir güncelleme gerçekleştirerek, daha önce; Homer-Center HS, Indiana Area HS, Michigan State, Fairfield Stags, Pittsburgh Panthers, New Orleans Saints, San Fransisco 49ers, Green Bay Packers (x2), New York Giants (x2) ve Jacksonville Jaguars‘ın koç kadrosunda çeşitli görevlerde bulunmuş olan tecrübeli antrenör Ben McAdoo‘yu Danışman pozisyonunda görev yapmak üzere kadrosuna kattı.

Matt Burke, New York Jets’e Katıldı

New York Jets; daha önce, Bridgton Academy, Boston College Eagles, Harvard Crimson, Tennessee Titans (x2), Detroit Lions, Cincinnati Bengals, Miami Dolphins (x2), Philadelphia Eagles (x2) kadrolarında görev almış olan tecrübeli antrenör Matt Burke‘ü, Oyun Yönetim Koçu (Game Management Coach) pozisyonunda görev yapmak üzere kadrosuna kattı.

Green Bay Packers, Wide Receiver oyuncusu DeAndre Thompkins’le Anlaşma İmzaladı

24 Mayıs 2021 tarihinde, 28 Ekim 2020 tarihinden bu yana kadroda yer almakta olan 27 yaşındaki Cornerback oyuncusu KeiVarae Russell‘ı serbest bırakmış olan Green Bay Packers, bununla birlikte bugün ise; daha önce (NFLPhiladelphia Eagles*, (XFLDC Defenders ve (NFLPittsburgh Steelers* kadrolarında yer almış olan 24 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu DeAndre Thompkins‘le anlaşma imzaladı.

Quarterback Oyuncusu Davis Mills Çaylak Anlaşması İmzaladı

Houston Texans, 2021 NFL Draft‘ının 3. Round ve 67. sırasından seçmiş oldukları 22 yaşındaki Quarterback oyuncusu Davis Mills ile çaylak anlaşması imzaladı.

Placekicker Oyuncusu Adam Vinatieri Sahalara Veda Ediyor

1996 NFL Draft‘ında Undrafted olarak kalmış olan oyunculardan birisi olmasıyla birlikte o dönemden bu yana Amsterdam Admirals, New England Patriots ve Indianapolis Colts adına sahaya çıkmış olmasının yanı sıra kariyerinde 4 Super Bowl şampiyonluğu görmüş olan 48 yaşındaki 3x Pro Bowler & 3x First Team All-Pro Placekicker oyuncusu Adam Vinatieri, sahalara veda etmeyi planlıyor.

Eğitim Kampları 90 Kişilik Kadro ile Faaliyetlerine Başlayacak

NFL takımlarının sahipleri, yapılmış olan bir oylama ile birlikte; başlayacak olan eğitim kamplarının ilk aşamada 90 kişilik aktif kadroyla sahada olmasıyla birlikte bu kadroyu; 17 Ağustos’a kadar 85 Kişiye, 24 Ağustos’a kadar 80 Kişiye, 31 Ağustos’a Kadar ise 50 Kişilik kadroya indirgeyerek yollarına devam etmelerinde karar kıldı.

NFL Gündem 26 Mayıs 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • 2 Ocak 2021 tarihinde Detroit Lions tarafından serbest bırakılmış olan 26 yaşındaki Defensive End oyuncusu Frank Herron, imzalamış olduğu bir anlaşma çerçevesinde Carolina Panthers‘a katıldı.
  • Los Angeles Rams, 7 Mayıs 2021 tarihinde Tennessee Titans tarafından serbest bırakılmış olan 24 yaşındaki Cornerback oyuncusu Kareem Orr ile anlaşma imzaladı.
  • Carolina Panthers, 16 Mayıs 2021 tarihinde anlaşma imzalayarak kadroya katmış oldukları 25 yaşındaki Linebacker oyuncusu Kendall Donnerson‘ı feragat etti.
  • Buffalo Bills, Wide Receiver oyuncusu Tre Walker‘la yollarını ayırarak Walker‘ı serbest bıraktı.
  • Daha önce Cleveland Browns*, San Fransisco 49ers, Houston Texans* ve Pittsburgh Steelers* kadrosunda yer almış olan 26 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Christian DiLauro, imzalamış olduğu bir anlaşma çerçevesinde Tennessee Titans‘a katıldı.
  • Daha önce Dallas Cowboys ve Seattle Seahawks kadrosunda yer almış olan 26 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Lance Lenoir, imzalamış olduğu bir anlaşma çerçevesinde Buffalo Bills‘e katıldı.
  • Geçtiğimiz gün feragat edilmiş olan 3 yaşındaki Linebacker oyuncusu Joe Bachie, Cincinnati Bengals kadrosuna katıldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir