NFL Gündem 26 Eylül 2021

NFL Gündem 26 Eylül 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 26 Eylül 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 26 Eylül’de neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

En Hızlı 15.000 Passing Yards’a Ulaşan Quarterback Oyuncusu Patrick Mahomes!

Geçtiğimiz sezonda rekor üstüne rekor kırmış olmasıyla birlikte bu sezonda da gösterdiği azim ile adından oldukça söz ettirmekte olan ve Kansas City Chiefs adına forma giyen & Texas Tech Red Raiders çıkışlı 26 yaşındaki 2x All-Pro (1×1 | 1×2) & 3x Pro Bowler & 1x NFL MVP (2018) & 1x Super Bowl MVP (LIV) Quarterback oyuncusu Patrick mahomes, kariyerindeki 49 maçta 15.000 Passing Yards’a ulaşmasıyla birlikte; 15.000 Passing Yards’a en hızlı ulaşan Quarterback oyuncusu oldu!

Placekicekr Oyuncusu Justin Tucker’dan Yeni Rekor 66 Yardalık Field Goal!

Baltimore Ravens kadrosunda forma giymekte olan & Texas Longhorns çıkışlı 31 yaşındaki 6x All-Pro (4×1 | 2×2) & 4x Pro Bowler Placekicker oyuncusu Justin Tucker, en son 2013 yılında Matt Prater tarafından 64 Yarda olarak kayda geçmiş olan “NFL Tarihinin En Uzun Field Goal” rekorunu, Detroit Lions karşılaşmasında 66 Yardalık bir Field Goal ile kırarak çıtayı daha da yükseltti.

NFL Gündem 26 Eylül 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • New England Patriots kadrosunda forma giymekte olan & Wisconsin Badgers çıkışlı Running Back oyuncusu James White, yaşadığı kalça yaralanması sebebiyle New Orleans Saints maçında sahadan ayrıldı.
  • Kansas City Chiefs’in 63 yaşındaki Baş Koçu Andy Reid, 30-24’lük bir skor çerçevesinde Los Angeles Chargers’ın galibiyeti ile sonuçlanan karşılaşmanın ardından ambulansla birlikte stadyumdan ayrıldı. NFL tarafından duruma yönelik yayınlanan haberde, koçun “ihtiyati nedenlerle” sahaya veda ettiği ifade edildi.

Kesilmiş Olan Para Cezaları;

NFL Gündem 26 Eylül 2021 | Listelerdeki Değişimler

  • Tampa Bay Buccaneers kadrosunda forma giymekte olan & LSU Tigers çıkışlı 26 yaşındaki Running Back oyuncusu Leonard Fournette, Los Angeles Rams karşılaşmasında Starter Running Back pozisyonunda forma giyecek.

KİKİ Serisi (Kim Kiminle İmzaladı?)

Injured Reserve Listesine Eklenen Oyuncular;

Reserve / Covid-19 Listesine Eklenen Oyuncular;

Reserve / Covid-19 Listesinden Çıkartılan Oyuncular;

PUP Listesinden Çıkartılan Oyuncular;

Maçlarda Sahaya Çıkmayacak Olan Oyuncular;

Feragat Edilmiş Olan Oyuncular;

Serbest Bırakılmış Olan Oyuncular;

Listeler tamamlanmamış olup halen güncellenmektedir.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 25 Eylül 2021

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.