NFL Gündem 25 Temmuz 2021

NFL Gündem 25 Temmuz 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 25 Temmuz 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 25 Temmuz’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Cincinnati Bengals, DE Sam Hubbard’ı Bırakmadı

Cincinnati Bengals; Ohio State Buckeyes çıkışlı 26 yaşındaki Defensive End oyuncusu Sam Hubbard ile 40 milyon dolar değerinde olan 4 yıl süreli bir uzatma anlaşması imzaladı.

WR Dede Westbrook, Minnesota Vikings’e Katıldı

2017’de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana Jacksonville Jaguars adına forma giymekte olan & Oklahoma Sooners çıkışlı 27 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Dede Westbrook, Minnesota Vikings ile anlaşma imzaladı.

NFL Gündem 25 Temmuz 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • 30 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Eric Fisher‘ı PUP listesine yerleştirmiş olan Indianapolis Colts, bununla birlikte; 21 yaşındaki Defensive End oyuncusu Dayo Odeyingbo‘yu NFI listesine, 24 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Robert Windsor’u ise Injured Reserve‘e yerleştirdi.

  • Stony Brook Seawolves çıkışlı 27 yaşındaki Defensive Back oyuncusu Chris Cooper, Tampa Bay Buccaneers ile anlaşma imzaladı.

  • Daha önce Kansas City Chiefs ve Pittsburgh Steelers kadrolarında forma giymiş olan & Oregon State Beavers çıkışlı 28 yaşındaki Cornerback oyuncusu Steven Nelson, Philadelphia Eagles ile 1 yıllık anlaşma şartlarında uzlaşmaya vardı.

  • 25 Mayıs 2021’den bu yana Philadelphia Eagles kadrosunda forma giymekte olan & Michigan Wolverines çıkışlı 27 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Willie Henry, Philadelphia Eagles tarafından serbest bırakıldı.

  • Chicago Bears; 25 yaşındaki (2018) First-team All-Pro & Pro Bowler Running Back oyuncusu Tarik Cohen ve 22 yaşındaki omuz sakatlığı yaşayan Wide Receiver oyuncusu Dazz Newsome‘ı PUP listesine yerleştirdi.
  • Cleveland Browns‘ın Notre Dame Fighting Irish çıkışlı 21 yaşındaki çaylak Linebacker oyuncusu Jeremiah Owusu-Koramoah, Reserve/Covid-19 listesine yerleştirildi.

  • 16 Aralık 2020 tarihinden bu yana San Fransisco 49ers’ta 2. dönemini geçirmekte olan & Texas A&M Aggies çıkışlı 26 yaşındaki Defensive End oyuncusu Daeshon Hall, serbest bırakıldı.

  • Daha önce New England Patriots kadrosunda forma giymiş olan & Ohio State Buckeyes çıkışlı 30 yaşındaki Defensive End oyuncusu John Simon, Tennessee Titans kadrosuna katılırken; 15 Eylül 2020’den bu yana kadroda forma giymekte olan & Toledo Rockets çıkışlı 26 yaşındaki Linebacker oyuncusu Tuzar Skipper feragat edildi.

  • 24 yaşındaki Linebacker oyuncusu Austin Bryant‘ı PUP listesine yerleştirmiş olan Detroit Lions, bununla birlikte; 23 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Javon McKinley‘yi NFI listesine, Guard oyuncusu Evan Heim‘ı ise Reserve/Covid-19 listesine yerleştirdi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir