NFL Gündem 25 Şubat 2021

NFL Gündem 25 Şubat 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 25 Şubat ‘ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

LeSean McCoy Sahaya Çıkmaya Devam Etmek İstiyor (NFL – NFC)

31 Temmuz 2020 tarihinde Tampa Bay Buccaneers ile bir sezonluk anlaşma imzalayarak Bucs kadrosuna katılmış olan McCoy, kariyerindeki 2. Super Bowl şampiyonluğunu elde etmiş olmasıyla birlikte gün içerisinde yaptığı açıklamada bu sene tekrardan sahada olmak hakkında konuştu.

McCoy, hala oynamak istediğini ifade ederek sahada olmaktan ne kadar haz duyduğunu vurguladı.

“Bunun hakkında düşünüyordum, gerçekten düşündüm. (Bu sene oynamak hakkında), bir karar vermek, düşündüğümden daha zor. Ama oldukça güzel. Ben tavşanın ayağı gibiyim, bundan sonra hangi takıma gidersem, (Gideceği takım için) muhtemelen Super Bowl’dasınız.

“Hala oynamak istediğimi düşünüyorum. Gerçekten istiyorum.”

(LeSean McCoy – Bu Sene Tekrardan Sahada Olup Olmamak Hakkında Yaptığı Açıklama – Kısaltılmıştır.)

Denver Broncos Jurrell Casey ile Yollarını Ayırdı (NFL – AFC)

5-11’lik bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu kapatmış olan Denver Broncos, 19 Mart 2020 tarihinde kadroya transfer edilen Defensive End oyuncusu Jurrell Casey‘yi serbest bıraktı.

Takım, gün içerisinde yapılan bu hareket çerçevesinde bütçeden 12 milyon dolar değerinde bir tasarruf sağladı.

10’dan Fazla Takım Russell Wilson İçin Seattle Seahawks’ı Aradı (NFL – NFC)

NFL Honors 2020 isimlerinin açıklanmasıyla birlikte 2020 sezonunda Walter Payton NFL Man of the Year ödülünün sahibi olan Russell Wilson, bugün NFL‘in gündemine oturan isimlerden biri oldu.

Öyle ki 12-4’lük bir galibiyet serisiyle birlikte 2020 regular-season‘unu kapatmış olan Seattle Seahawks‘ın telefonları, bugün tecrübeli Quarterback oyuncusu Russell Wilson için çaldı ve dur durak bilmedi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir