NFL Gündem 25 Mayıs 2021

NFL Gündem 25 Mayıs 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 25 Mayıs 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 25 Mayıs’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Bucs’la WR Oyuncusu Antonio Brown’un Anlaşması Resmiyete Kavuştu

2020-2021 sezonunun şampiyonu Tampa Bay Buccaneers, 28 Nisan 2021 tarihinde duyurulmuş olmasıyla birlikte 7x Pro Bowler & 5x All-Pro (4 – 1 / 1 – 2) 32 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Antonio Brown‘la tekrardan anlaşma imzalamak üzerine bir uzlaşma üzerinde olduklarını belirten haberi bugün; Brown’un fizik testini geçmesiyle birlikte resmiyete kavuşturduklarını duyurdu.

Linebacker Oyuncusu Jaylon Smith, Forma Numarasını Değiştiriyor

2016’da profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana Dallas Cowboys adına sahaya çıkmakta olan 25 yaşındaki Pro Bowler Linebacker oyuncusu Jaylon Smith, 5 sezondur kullanmakta olduğu 54 numarayı, 9 numara olarak değiştiriyor.

Running Back Oyuncusu Najee Harris Çaylak Anlaşması İmzaladı

Pittsburgh Steelers, 2021 NFL Draft‘ının 1. Round ve 24. sırasından seçmiş oldukları 23 yaşındaki Running Back oyuncusu Najee Harris ile çaylak anlaşması imzaladı.

Center Oyuncusu Weston Richburg Sahalara Veda Mı Ediyor?

2014 NFL Draft‘ının 2. Round ve 43. sırasından New York Giants tarafından seçilmiş olmasıyla birlikte profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana geçen 7 sezonluk profesyonel futbol kariyerini New York Giants ve San Fransisco 49ers‘ta geçirmiş olan 29 yaşındaki Center oyuncusu Weston Richburg‘un emekli olmayı planladığının 49ers’ın Baş Koçu Kyle Shanahan tarafından doğrulanmasıyla birlikte; oyuncunun emekliye ayrılması bekleniyor.

Richburg, yaşadığı Patellar Tendon’u yırtığı sebebiyle geçtiğimiz sezonda sahaya çıkamamıştı.

Broncos George Paton, Ray Jackson’ın Terfi Ettirildiğini Duyurdu

Denver Broncos’un Genel Müdürü George Paton, 2015’ten bu yana Broncos adına Oyuncu Gelişim Direktörü (Director of Player Development) pozisyonunda görev yapmakta olan Ray Jackson’ı Oyuncu Gelişimi Başkan Yardımcılığına (Vice President of Player Development) terfi ettirdiklerini duyurdu.

Victor Dimukeje ve Tay Gowan Çaylak Anlaşması İmzaladı

Arizona Cardinals, 2021 NFL Draft‘ının 6. Round ve 210. sırasından seçmiş oldukları 21 yaşındaki Outside Linebacker oyuncusu Victor Dumukeje ile 6. Round ve 223. sırasından seçmiş oldukları 23 yaşındaki Cornerback oyuncusu Tay Gowan‘la çaylak anlaşmaları imzaladı.

NFL Gündem 25 Mayıs 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Daha önce Arizona Cardinals, Cleveland Browns ve Kansas City Chiefs adına sahaya çıkmış olan 26 yaşındaki Tight End oyuncusu Ricky Seals-Jones, imzalamış olduğu bir anlaşma çerçevesinde Washington Football Team‘e katıldı.
  • 2020 NFL Draft‘ında Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olmasıyla birlikte daha sonra New Orleans Saints‘in kadrosuna katılmış ve böylelikle profesyonel futbol kariyerine başlangıç yapmış, daha sonra ise 7 Aralık 2020‘de Philadelphia Eagles kadrosuna katılmış ve bu zamana dek Philadelphia Eagles kadrosunda yer almış olan 23 yaşındaki Linebacker oyuncusu Joe Bachie feragat edildi.
  • Daha önce Baltimore Ravens, San Fransisco 49ers ve Houston Texans* kadrolarında yer almış olan 27 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Willie Henry, imzalamış olduğu bir anlaşma çerçevesinde Philadelphia Eagles‘a katıldı.
  • Daha önce Kansas City Chiefs, Indianapolis Colts ve New York Jets adına sahaya çıkmış olan 28 yaşındaki Tight End oyuncusu Ross Travis, imzalamış olduğu bir anlaşma çerçevesinde Arizona Cardinals‘a katıldı.
  • 2017 NFL Draft‘ının 3. Round ve 94. sırasından Pittsburgh Steelers tarafından seçilmesiyle birlikte profesyonel futbol kariyerine başlangıç yapmış ve bu zamana dek Steelers adına sahaya çıkmış olan 26 yaşındaki Cornerback oyuncusu Cameron Sutton, Seattle Seahawks ile anlaşma imzalıyor.
  • Daha önce Jacksonville Jaguars, Miami Dolphins, New York Jets* ve Washington kadrolarında yer almış olan 26 yaşındaki Cornerback oyuncusu Dee Delaney, imzalamış olduğu bir anlaşma çerçevesinde Tampa Bay Buccaneers kadrosuna katıldı.
  • Sezon sonrasında diz ameliyatı geçirmiş olmasıyla birlikte Nisan’da da durumunun daha iyiye gittiği yönünde açıklamalar yapmış olan 43 yaşındaki 14x Pro Bowler & 3x All-Pro & 3x MPV Quarterback oyuncusu Tom Brady‘nin durumu çok daha iyi bir noktada.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir