NFL Gündem 25 Haziran 2021

NFL Gündem 25 Haziran 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 25 Haziran 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 25 Haziran’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

OT Morgan Moses, Jets’e Katıldı

New York Jets , 21 Mayıs 2021 tarihinde Washington Football Team tarafından serbest bırakılmış olan & Virginia Cavaliers çıkışlı 30 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Morgan Moses ile, temelde 3.6 milyon dolar olmasıyla birlikte 5.3 milyon dolara kadar ulaşım sağlayabilecek olan 1 yıllık anlaşma şartlarında uzlaşmaya vardı.

Giants, RB Ryquell Armstead’i Feragat Etti

New York Giants, 18 Mayıs 2021 tarihinde kadroya katmış oldukları; Temple Owls çıkışlı 24 yaşındaki Running Back oyuncusu Ryquell Armstead‘i feragat etti.

OT Brady Christensen Profesyonel Futbol Kariyerine Başlangıç Yaptı

Carolina Panthers, 2021 NFL Draft‘inin 3. Round ve 70. sırasından seçmiş oldukları & BYU Cougars çıkışlı 24 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Brady Christensen ile çaylak anlaşması imzaladı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir