NFL Gündem 25 Ekim 2021

NFL Gündem 25 Ekim 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 25 Ekim 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 25 Ekim’de neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Matt Nagy’nin Covid-19 Testinin Sonucu Pozitif!

5 Ekim 2021 tarihinde, Texas Tech Red Raiders çıkışlı 28 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Jakeem Grant‘i, 2023 NFL Draft‘inin 6. Round seçimini Miami Dolphins’e devretmesinin karşılığında transfer yoluyla kadrosuna katmış olan Chicago Bears’ın Baş Koçu pozisyonunda görev yapmakta olan Matt Nagy‘nin yaptırmış olduğu Covid-19 testinin sonucu pozitif çıktı.

Linebacker Oyuncusu Kenny Young, Denver Broncos’a Transfer Oldu

Denver Broncos, Los Angeles Rams‘in, 25 Eylül 2021 tarihinde, 12.000 dolar değerinde para cezası almış & UCLA Bruins çıkışlı olan 25 yaşındaki Linebacker oyuncusu Kenny Young‘ı transfer yoluyla kadrosuna kattı.

Quarterback Oyuncusu Joe Flacco, New York Jets’e Transfer Oldu

New York Jets, 24 Mart 2021‘den bu yana Philadelphia Eagles kadrosunda forma giymekte olan & Delaware Fightin’ Blue Hens çıkışlı 36 yaşındaki Super Bowl MVP (XLVII) ödüllü Quarterback oyuncusu Joe Flacco‘yu transfer yoluyla kadrosuna kattı.

Carl Madsen Hayata Gözlerini Yumdu

Uzun bir süredir NFL’de görev yapmakta olan ve takımlar, taraftarlar, koçlar ve oyuncularla birlikte sayılamayacak onlarca kişi tarafından büyük saygı görmekte olan Carl Madsen, Kansas City Chiefs – Tennessee Titans maçı dönüşünde hayata gözlerini yumdu.

San Fransisco 49ers, Safety Oyuncusu Tony Jefferson’ı, Antrenman Kadrosuna Kattı

San Fransisco 49ers, 7 Haziran 2021‘den 23 Ağustos 2021 tarihinde dek kadroda yer almış olan & Oklahoma Sooners çıkışlı 29 yaşındaki Safety oyuncusu Tony Jefferson ile tekrar anlaşma imzalayarak genç oyuncuyu antrenman kadrosuna kattı.

NFL Gündem 25 Ekim 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

Kesilmiş Olan Para Cezaları;

NFL Gündem 25 Ekim 2021 | Listelerdeki Değişimler

  • Atlanta Falcons, 30 Eylül 2020’den kadroda forma giymekte olan & Clemson Tigers çıkışlı 26 yaşındaki Defensive Back oyuncusu T.J. Green ile yollarını ayırdı.
  • Dallas Cowboys kadrosunda forma giymekte olan & LSU Tigers çıkışlı 28 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu La’el Collins, Reserve/Commissioner listesinden aktif kadroya geri döndü.
  • San Fransisco 49ers‘ın, bir süredir Reserve/Suspended listesinde yer almakta olan & Kansas State Wildcats çıkışlı 26 yaşındaki Defensive End oyuncusu Jordan Willis, listeden çıkartılarak sahalara geri dönüş yaptı.

KİKİ Serisi (Kim Kiminle İmzaladı?)

Injured Reserve Listesine Eklenen Oyuncular;

Reserve / Covid-19 Listesine Eklenen Oyuncular;

Reserve / Covid-19 Listesinden Çıkartılan Oyuncular;

PUP Listesinden Çıkartılan Oyuncular;

Maçlarda Sahaya Çıkmayacak Olan Oyuncular;

Feragat Edilmiş Olan Oyuncular;

  • Tennessee Titans – Running Back Oyuncusu Mekhi Sargent (24)

Serbest Bırakılmış Olan Oyuncular;

  • Seattle Seahawks – Offensive Tackle Oyuncusu Cedric Ogbuehi (29)

Listeler tamamlanmamış olup halen güncellenmektedir.

Not: Oyuncuların isimlerinin yanında bulunan “*” işareti, o oyuncunun antrenman kadrosunda forma giydiğini ifade eder.

Ayrıca Bakınız: NFL Gündem 24 Ekim 2021

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.