NFL Gündem 24 Temmuz 2021

NFL Gündem 24 Temmuz 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 24 Temmuz 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 24 Temmuz’da neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Cleveland Browns’tan 75. Yıl Dönümleri Şerefine Özel Formaların Özel Tanıtımı!

2021 NFL Draft‘inin 1. Round ve 26. sırasından Cleveland Browns tarafından seçilmiş olan & Northwestern Wildcats çıkışlı 21 yaşındaki Cornerback oyuncusu Greg Newsome II ile çaylak anlaşması imzalamış olan Cleveland Browns, 75. yıl dönemlerinin şerefine özel üniformalarının tanıtımını özel bir yol kullanarak kendi mobil uygulamaları üzerinden gerçekleştirdi.

RB Javonte Williams ve C Quinn Meinerz Profesyonel Futbol Kariyerlerine Başlangıç Yaptı

2021 NFL Draft‘inin 2. Round ve 35. sırasından Denver Broncos tarafından seçilmiş olan & North Carolina Tar Heels çıkışlı 21 yaşındaki Running Back oyuncusu Javonte Williams ve 2021 NFL Draft‘inin 3. Round ve 98. sırasından yine Denver Broncos tarafından seçilmiş olan & Wisconsin–Whitewater Warhawks çıkışlı 22 yaşındaki Center oyuncusu Quinn Meinerz, Denver Broncos ile çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerlerine başlangıç yaptı.

LB Monty Rice Profesyonel Futbol Kariyerine Başlangıç Yaptı

2021 NFL Draft‘inin 3. Round ve 92. sırasından Tennessee Titans tarafından seçilmiş olan & Georgia Bulldogs çıkışlı 22 yaşındaki Linebacker oyuncusu Monty Rice, çaylak anlaşmasının şartlarında uzlaşmaya vararak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

TE De’Quan Hampton, Buccaneers’la Anlaştı

USC Trojans çıkışlı Wide Receiver oyuncusu De’Quan Hampton, Tampa Bay Buccaneers‘la anlaşma imzalayarak Buccaneers kadrosuna katıldı.

NFL Gündem 24 Temmuz 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • Tennessee Titans, 28 yaşındaki Linebacker oyuncusu Bud Dupree, 25 yaşındaki Running Back oyuncusu Jeremy McNichols ve 29 yaşındaki Offensive Tackle oyuncusu Ty Sambrailo’yu PUP listesine eklerken bunların yanı sıra; 22 yaşındaki Cornerback oyuncusu Caleb Farley, 23 yaşındaki Offensive Lineman oyuncusu Aaron Brewer’ı ise NFI listesine ekledi. 29 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Abry Jones ise Reserve/Retired listesine yerleştirildi.
  • Ball State Cardinals çıkışlı 24 yaşındaki Linebacker oyuncusu Ray Wilborn, Reserve/Covid-19 listesine yerleştirildi.

  • 2020’de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana Jacksonville Jaguars kadrosunda forma giymekte olan & Memphis Tigers çıkışlı 23 yaşındaki Cornerback oyuncusu Chris Claybrooks, Reserve/Covid-19 listesine yerleştirildi.

  • 22 Eylül 2015 tarihinden bu yana Tampa Bay Buccaneers kadrosunda 2. periyot (daha önce kadrosunda bulunduğu bir takımın kadrosunda bir süre sonra tekrardan boy gösterme durumu) çerçevesinde forma giymekte olan & Harvard Crimson çıkışlı 30 yaşındaki Tight End oyuncusu Cameron Brate ile, 2018’de profesyonel futbol kariyerine başlamasından bu yana Tampa Bay Buccaneers kadrosunda forma giymekte olan & Penn Quakers çıkışlı 25 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Justin Watson, PUP listesine yerleştirildi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.