NFL Gündem 24 Mayıs 2021

NFL Gündem 24 Mayıs 2021 | Korumalı Futbol Türkiye
(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 24 Mayıs 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 24 Mayıs’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Quarterback Oyuncusu Ryan Finley, Texans’a Veda Ediyor

Houston Texans, 19 Mart 2021’de kadroya katılmış olmasıyla birlikte daha önce Cincinnati Bengals adına forma giymiş olan 26 yaşındaki Quarterback oyuncusu Ryan Finley ile yollarını ayırıyor.

Packers, Cornerback Oyuncusu KeiVarae Russell’la Yollarını Ayırdı

15 Mayıs 2021 tarihinde 25 yaşındaki Quarterback oyuncusu Kurt Bentert ile anlaşma imzalamış olan Green Bay Packers, bununla birlikte bugün ise; 28 Ekim 2020 tarihinden bu yana kadroda yer almakta olan 27 yaşındaki Cornerback oyuncusu KeiVarae Russell ile yollarını ayırdı.

Steven Price, New York Giants’a Katıldı

New York Giants, daha önce Houston Texans adına görev yapmış olan Steven Price‘ı Takımın PRO Personel Direktörü (Pro Personnel Manager) pozisyonunda görev alması için kadrosuna kattı.

NFL Gündem 24 Mayıs 2021 | Gündemin Geri Kalanında Hızını Alamayanlar

  • 2019 NFL Draft‘ında Undrafted olarak kalmış oyunculardan birisi olmasıyla birlikte daha sonra Houston Texans ve Arizona Cardinals takımlarının kadrosunda boy göstermiş olan Wide Receiver oyuncusu Johnnie Dixon, imzalamış olduğu bir anlaşmayla birlikte Dallas Cowboys kadrosuna katıldı.
  • Daha önce AFL (Avustralya Futbol Ligi) için Fremantle Football Club kadrosunda forma giymiş olan 28 yaşındaki Punter oyuncusu Max Duffy, imzalamış olduğu bir anlaşmayla birlikte Denver Broncos kadrosuna katıldı.
  • Daha önce Detroit Lions (x2), San Diego Chargers, Washington, Indianapolis Colts (x2), Dallas Cowboys, Arizona Cardinals ve Jacksonville Jaguars kadrolarında yer almış olan 29 yaşındaki Defensive Tackle oyuncusu Caraun Reid, imzalamış olduğu bir anlaşmayla birlikte Carolina Panthers‘a katıldı.
  • Daha önce Tennessee Titans, Minnesota Vikings ve Kansas City Chiefs kadrolarında yer almış olan 26 yaşındaki Wide Receiver oyuncusu Tajaé Lamar Sharpe, imzalamış olduğu bir anlaşmayla birlikte Atlanta Falcons kadrosuna katıldı.
  • Daha önce San Fransisco 49ers*, Tampa Bay Buccaneers, Chicago Bears, Jacksonville Jaguars (x2), New York Giants, New Orleans Saints (x2), Las Vegas Raiders, Kansas City Chiefs kadrolarında yer almış olan 31 yaşındaki Guard oyuncusu Patrick Chuba Omameh Jr. detayları kamuoyuna aktarılmamış olan bir anlaşma imzalayarak tekrardan bir Las Vegas Raiders oyuncusu oldu.
  • 2020 NFL Draft‘ında Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olmasıyla birlikte 30 Nisan 2020 tarihinde Carolina Panthers ile bir anlaşma imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yapmış olan ve o dönemden bu yana 2 kez feragat edilmesine rağmen yine Panthers’la birlikte yoluna devam etmiş olan 23 yaşındaki Linebacker oyuncusu Chris Orr, 3. kez feragat edildi.
  • Houston Texans tarafından feragat edilmiş olan Arizona State Sun Devils çıkışlı 23 yaşındaki Center oyuncusu Cohl Cabral, Minnesota Vikings kadrosuna katıldı.
  • Detroit Lions, 2020 NFL Draft‘ında Undrafted olarak kalmış oyunculardan biri olan ve daha sonra bir dönem New Orleans Saints ve daha sonraki bir dönemde ise Denver Broncos kadrosunda yer alan Offensive Lineman oyuncusu Darrin Paulo ile detayları kamuoyuna aktarılmamış bir anlaşma imzaladı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir