NFL Gündem 23 Mayıs 2021

(Sol Arka plan) Görsel, andzelikatokarska tarafından Pixabay‘e yüklendi. (Sağ Arka plan) Görsel, royharryman tarafından Pixabay‘e yüklendi.

NFL Gündem 23 Mayıs 2021 | #NFLGündem

NFL Gündem 23 Mayıs’ta neler oldu? Hangi takım hangi transferleri gerçekleştirdi ve de kimlerle yollarını ayırdı? Korumalı Futbol Türkiye hepsini sizler için derledi. Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz!

Seahawks’ın Wide Receiver’ı DK Metcalf Yeni Sezonda Seahawks ile Sahada Olmak İçin Sabırsızlanıyor

NFL‘de gözler antrenman kamplarının başlaması, yeni sezon için yapılan hazırlıklar, çaylakların yeni takımlarına ve profesyonel futbol kariyerlerine olan adaptasyonu ve Covid-19 için geliştirilmekte olan yeni önlemler üzerine çevrilmişken 23 yaşındaki Pro Bowler & 2020 Second-team All-Pro Wide Receiver oyuncusu DK Metcalf, kamera arkasına odaklandı.

Sezonun bitiminden bu yana çok daha iyi bir konumda olduklarına inanmakta olmasıyla birlikte ABD Atletizm Altın Oyunlarındaki tecrübesine de değinmiş ve bunun yanı sıra takımın Baş Koçu olan Pete Carroll’a olan sevgisi için de oldukça güzel sözler sarf etmiş olan başarılı sporcu Metcalf, gün içerisinde yapmış olduğu açıklamalarda kendisine yöneltilen sorular, Russell Wilson‘a değinince, konuşmalarında şu ifadelere yer verdi;

“Sezon dışındayken kimsenin işine bulaşmam. Gözlerden uzak kaldım. Eğer ismimden bahsedilmediyse oradan uzak dururum. Yoldan uzak durmalısın. Aslında, önlem almam ya da bir şey söylememin, benim için olması gerekiyordu.”

Offseason boyunca dolmuş olan çok sayıda soru işaretimiz var, onlarla birlikte çalışmaya dönmek için sabırsızlanıyorum.”

(DK Metcalf, 23 Mayıs 2021, Kısaltılmıştır.)

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir